Cyberpunk 2077 to dla CD Projekt być albo nie być [OPINIE]

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 został pokazany na nowym zwiastunie. Dziennikarze mieli już okazję przetestować tytuł, a Netflix zapowiedział powstanie serialu animowanego w tym uniwersum. CD Projekt znów rozbija bank?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. CD Projekt RED zapowiada tytuł od bardzo dawna - widzieliśmy już gameplaye oraz Keanu Reevesa jako ambasadora marketingowego. Kiedy w styczniu 2018 roku oficjalny twitterowy profil produkcji opublikował wiadomość "beep" (pierwszą od dłuższego czasu), akcje CD Projekt poszły w górę.

Zarób na tym jeszcze raz

Zarób na tym jeszcze raz

Wydajesz kilkadziesiąt złotych na grę i możesz grać bez ograniczeń. Rzeczywistość? Raczej utopia. Producenci zarabiają więcej na mikropłatnościach, a gracze płacą, mimo że produkt już przecież kupili. Oto jak się dziś zarabia na grach.

Atuty polskich producentów gier

Atuty polskich producentów gier

Niższy koszt produkcji gier w porównaniu do zagranicznej konkurencji oraz oparcie na własnych pomysłach bez konieczności uzyskiwania drogich licencji to największe atuty polskich deweloperów - uważa Kacper Koproń, analityk domu maklerskiego Trigon.

ZOBACZ RÓWNIEŻ