Reklama

Biuro Reklamy "My Company Polska"

Dyrektor: Aneta Wasiak
tel. 22 319 32 36 
e-mail: aneta.wasiak@mycompanypolska.pl

Monika Jukiewicz
tel. 22 319 32 37
e-mail: monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl

Martyna Polis-Błaszczyk
tel. 22 319 32 44
e-mail: martyna.polis@mycompanypolska.pl

Ewa Goliszewska
tel. 22 319 32 26
e-mail: ewa.goliszewska@mycompanypolska.pl

Lidia Wężowska
tel. 22 319 32 53
e-mail: lidia.wezowska@mycompanypolska.pl

 

Specyfikacja reklam

 

EVENTY

Marcin Konopacki
tel. 22 319 32 33
e-mail: marcin.konopacki@mycompanypolska.pl

Mateusz Zych
tel. 22 319 32 17
e-mail: mateusz.zych@mycompanypolska.pl

 Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty