Aktualności


DHL: Będziemy rozbudowywali sieć odbioru przesyłek [TYLKO U NAS]

DHL zamierza postawić na elastyczność w dostawie przesyłek. - W tym celu od dłuższego czasu rozbudowujemy sieć punktów wygodnego odbioru przesyłek. W całym kraju znajduje się już ponad 700 placówek DHL Service Point, do których może zostać dostarczona przesyłka - zapewnia w rozmowie z My Company Polska Agnieszka Błaś, dyrektor operacji i członek zarządu DHL Express Poland.


Carrefour: inwestujemy we franczyzę

W II kwartale 2019 r. Carrefour Polska otworzył 30 nowych sklepów franczyzowych o łącznej powierzchni ponad 2,5 tys. mkw. Dwie trzecie z nich zostało otwartych pod szyldem Carrefour Express, pozostałe – pod szyldem Globi. Ekspansja sieci dotyczy wszystkich formatów, zarówno osiedlowych, jak i przy stacjach paliw.


WeWork stworzy kolejne biuro w Warszawie

WeWork, największy na świecie operator elastycznych i nowoczesnych powierzchni biurowych, kontynuuje rozwój swojej działalności operacyjnej w Polsce. Firma wynajęła 5 500 mkw. powierzchni w nowej, szóstej lokalizacji w Warszawie, którą został budynek Central Point.


Dyskonty podbijają serca Polaków

Wizerunek dyskontów w ostatnim czasie przeszedł olbrzymią metamorfozę. To już nie hale z tanimi produktami niskiej jakości, a nowoczesne sklepy z bogatym asortymentem dobrej klasy, który podbija serca Polaków. Coraz częściej spotkać je można także w centrach handlowych, gdzie stanowią ważny element oferty.


Famix inwestuje w sieć dystrybucyjną

Firma Famix, specjalizująca się w dystrybucji artykułów spożywczych wynajęła łącznie prawie 8 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej w 7R Park Kraków i 7R Park Rzeszów.


Dostęp do urządzeń cyfrowych ma wpływ na wybór miejsca pracy przez Polaków [RAPORT]

Firmy, które chętnie inwestują w rozwój cyfrowych doświadczeń pracowników znacznie łatwiej osiągają cele biznesowe i przyciągają uzdolnionych fachowców. Trend ten dotyczy tak krajów zachodniej Europy, jak i polskich firm - wynika z raportu VMware.


Rosną czynsze w nieruchomościach komercyjnych

Dynamika wzrostu czynszów na rynku powierzchni biurowych i logistycznych przyśpiesza w skali rocznej - wynika z raportu Cushman & Wakefield.


Innowacje i wydajność kształtują wartość rynku AGD

Globalny rynek AGD osiągnie w 2019 roku wartość niemal 87 miliardów dolarów. Do 2023 ma wzrastać każdego roku średnio o 8,5 proc. W Polsce przewidywane wzrosty są znacznie wyższe – aż o 14,3 proc. rocznie. Głównymi czynnikami, które mają wpływ na wzrost sprzedaży urządzeń AGD są urządzenia wielofunkcyjne, łączność między urządzeniami, a także wygoda użytkowania


Mobilne Biedronki ruszają w Polskę

Biedronka wprowadza kolejne wakacyjne udogodnienie dla swoich klientów. Po sukcesie namiotów wyprzedażowych - następnym pomysłem sieci są przyczepy wyprzedażowe.


Jak rozwiązać problem wody? Burza mózgów w ramach GovTech Polska

Wyzwania związane z ochroną malejących zasobów wody w Polsce będą tematem kolejnej ogólnopolskiej burzy mózgów, organizowanej w ramach obywatelskiej ścieżki programu GovTech Polska. Wydarzenie zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, który 13 sierpnia spotkał się z uczestnikami pierwszej obywatelskiej burzy mózgów organizowanej wspólnie z Fundacją Grupy PKP.


 Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty