Aktualności


Mapa małopolskich marek

W ubiegłym tygodniu, w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, został zainaugurowany projekt „Mapa marek regionu Małopolska”, przygotowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.


Za nami jubileuszowa 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR.


Forum IAB 2018: człowiek i jego emocje w centrum zainteresowania

Branża marketingowa powinna na nowo skupić się na konsumencie. Po zachłyśnięciu się technologiami nadszedł czas, by w centrum uwagi postawić człowieka, jego emocje i potrzeby – to jeden z najważniejszych wniosków tegorocznej edycji Forum IAB, podczas której debatowano o trendach, skutecznej komunikacji marketingowej oraz wykorzystaniu technologii do budowania zaufania i relacji z konsumentami.


Poznaliśmy laureatów XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta

6 czerwca, podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.


Digital Finance Award w Poznaniu dla Elsen i Open Nexus

Poznaliśmy kolejnych laureatów nagrody Digital Finance Award, honorującej firmy włączające rozwiązania technologiczne w proces zarządzania. Podczas kongresu dyrektorów finansowych w Poznaniu otrzymały je Elsen SA oraz Open Nexus Sp. z o.o.


Zgłoś się do programu Urban Quest

Jeszcze tylko przez tydzień, do 15 czerwca, można zgłaszać pomysły do Urban Quest – programu akceleracyjnego z branży PropTech.


Pieniądze na inwestycje firm z Polski Wschodniej

29 maja rusza program PARP dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w Polsce Wschodniej. Czeka na nie łącznie 150 mln zł.


Biznes wydaje więcej na reklamę w internecie

W ubiegłym roku wydatki polskich firm na reklamę cyfrową wzrosły o ponad 9 proc., do prawie 4 mld zł, a w tym roku może to być 4,3 mld zł – wynika z badań IAB Polska i PwC.


Przed nami 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

6–7 czerwca w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR. Będzie mowa m.in. o wyzwaniach stojącymi przed IR-owcami spółek giełdowych, nowych formach pozyskiwania kapitału oraz nowoczesnych technologiach w relacjach inwestorskich.


Performance Day CEE

27 września w Warszawie spotkają się liderzy i eksperci obszaru performance i afiliacji na rynkach CEE. Konferencja organizowana jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, a wśród prelegentów i partnerów znajdą się przedstawiciele firm nie tylko z Polski, ale także z rynków europejskich. Wieczór zwieńczy gala konkursu Performance Marketing Diamonds.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!