Aktualności


IAB MIXX Awards – najlepsze kampanie marketingowe 2017

Przyznano nagrody IAB MIXX Awards dla twórców najlepszych kampanii marketingowych, które wykorzystują przynajmniej jeden kanał cyfrowy. Konkurs, ze względu na kompleksową ocenę zgłoszonych projektów, uważany jest za jeden z najważniejszych wyznaczników rozwoju branży.


Rosną ceny mieszkań. Gdańsk i Warszawa liderami wzrostów

Średnia cena metra kwadratowego mieszkania na rynku wtórnym w Warszawie przekroczyła 8 tys. zł, a w Łodzi zbliżyła się do 4 tys. zł. W większości miast ceny wzrosły o 2 do 6 proc. w skali roku, najmocniej w Warszawie i Gdańsku – wynika z badania Metrohouse i Expandera. To pokłosie niskich zysków z lokat przy wyższych dochodach Polaków. Jednak dalsze losy rynku zależą od skutków wymiany rządowych programów pomocowych.


Wielki finał XX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

Zakończyła się jubileuszowa edycja programu promującego etykę w biznesie. Laureatów zaprezentowano podczas uroczystej gali w warszawskim Expo XXI.


Najlepsi w sprzedaży

Znamy laureatów IX edycji konkursu Polish National Sales Awards, nagradzającego liderów sprzedaży w Polsce.


Europejski Fundusz Inwestycyjny zainwestuje w polski fundusz venture capital – Market One Capital

Europejski Fundusz Inwestycyjny (EFI) ogłosił swoją kolejną, drugą jak do tej pory, inwestycję w fundusz venture capital w Polsce w ramach największego europejskiego programu ramowego Horyzont 2020.


Biała Księga dobrych zasad

24 listopada w Warszawie przedstawiciele organizacji reprezentujących firmy działające w branży reklamy, marketingu czy PR podpisali Białą Księgę Komunikacji Marketingowej.


VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG – największe tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.


Najlepsze kampanie marketingowe 2017 na IAB MIXX Awards & Conference

Najciekawsze i najbardziej inspirujące kampanie marketingowe tego roku zostaną przedstawione już 30 listopada podczas IAB MIXX Conference – konferencji poprzedzającej uroczyste rozdanie nagród IAB MIXX Awards. Co roku wydarzenie przyciąga uwagę agencji i marketerów, którzy śledzą rynkowe trendy i chcą poznać najlepsze kampanie roku.


Rekordowa ekspansja polskiej żywności

W 2016 r. wpływy z eksportu produktów rolno-spożywczych wyniosły w Polsce rekordowe 24,1 mld euro, a jego udział w handlu zagranicznym przekroczył 13 proc. Jak wynika z najnowszego badania KPMG, blisko co drugi przedsiębiorca twierdzi, że polskie pochodzenie żywności oddziałuje na jej korzyść.


CME SME Banking Conference

W Krakowie już po raz trzeci odbędzie się konferencja CME SME Banking Conference. Jej organizator, SME Banking Club, zaprasza 23 i 24 listopada m.in. przedstawicieli banków, firm leasingowych, faktoringowych, fintechowych oraz przedsiębiorców.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single