Aktualności


Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet

Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet


Targi Franczyza Expo

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Jest wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć. Poznaj Targi Franczyza Expo i znajdź swój idealny pomysł na biznes.


Gala 25-lecia CCIFP

15 lutego w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbędzie się uroczysta gala rozpoczynająca obchody 25-lecia Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.


Wiosenne Ekocuda już wkrótce w trzech miastach!

Ekocuda łączą miłośników kosmetyków naturalnych i integrują społeczność branży eco.


Prelegenci Interact i Forum IAB poszukiwani

4–6 czerwca w Warszawie odbędą się dwie ważne dla branży konferencje marketingowe: Interact oraz Forum IAB 2019, obie skupione wokół wzrostu rynku digital i współczesnego biznesu. Ich organizator, IAB Polska, zaprasza do zgłaszania propozycji swoich wystąpień.


Wielkie święto e-mail marketingu: VII edycja konferencji M@il My Day

10 i 11 kwietnia po raz kolejny będziemy świadkami wydarzenia, które skupia elitę polskiego świata marketingu. Mowa o siódmej już edycji konferencji M@il My Day, organizowanej przez firmę FreshMail. Wydarzenie to w efektywny sposób łączy inspirację, wiedzę oraz networking.


Preferencje i zwyczaje zakupowe online w Europie

Konsumenci chętniej kupują w zagranicznych e-sklepach, a smartfony stają się coraz popularniejszym narzędziem służącym do zakupów w sieci – to główne wnioski z Barometru E-shopper 2018, badania DPDgroup przeprowadzonego przez instytut badawczy Kantar TNS.


Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Nowe regulacje i istotne zmiany w zakresie podatków, rachunkowości i prawa, które będą miały istotny wpływ na przedsiębiorców w 2019 r. – to główne tematy IX Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG, który 15 stycznia odbył się w Warszawie.


Dzień Ochrony Danych Osobowych

System ochrony danych osobowych po wprowadzeniu reformy – to temat przewodni zbliżającego się Dnia Ochrony Danych Osobowych, który odbędzie się 28 stycznia.


I Love Marketing

13–15 marca w Warszawie czeka nas nowa edycja I Love Marketing, wydarzenia, którego organizatorem jest Sprawny Marketing.


Nr 2 (41) LUTY 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę