Aktualności


8. Forum Rozwoju Mazowsza już 25–26 października w Warszawie

Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać, prowadząc projekty biznesowe? W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego? Tych zagadnień będzie dotyczyło 8. Forum Rozwoju Mazowsza organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych – już 25–26 października na Stadionie Legii w Warszawie.


Zagraniczni goście na Kongresie 590

Idea forum ekonomicznego, na którym podjęte zostaną kwestie bieżących problemów biznesu, a także stojących przed nim szans i zagrożeń, przyciąga uwagę światowych ekspertów.


Finał międzynarodowego konkursu innowacji społecznych

Pod koniec września w Londynie odbył się finał prestiżowego konkursu startupów studenckich Enactus World Cup 2017. Studenci z 34 państw, w tym reprezentacja Polski, przedstawili projekty społecznie odpowiedzialne przed międzynarodowym jury złożonym z prezesów i menedżerów światowych koncernów, takich jak Coca-Cola, Walmart, KPMG czy Unilever.


Zapraszamy do 18. polskiej edycji Global Management Challenge

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa, w której zarządzane przez uczestników spółki rywalizują na wirtualnej giełdzie. Aby awansować do kolejnego etapu, trzeba osiągnąć jak najwyższy wynik inwestycyjny swojej firmy. GMC to skuteczne narzędzie szkoleniowe, z elementami grywalizacji, które od lat cieszy się powodzeniem wśród menedżerów i specjalistów.


Dane kandydatów do pracy też muszą być mocno zabezpieczone

Utrata lub wyciek danych osobowych wiążą się z poważnymi konsekwencjami wizerunkowymi dla firm. Przepisy RODO, które wejdą w życie w maju 2018 roku, dołożą do tego poważne konsekwencje prawne i finansowe. Dlatego przedsiębiorstwa muszą zadbać o wysoki poziom bezpieczeństwa i wprowadzić odpowiednie procedury. Dotyczy to także zarządzania procesami rekrutacyjnymi.


Customer Congress

Największe polskie wydarzenie związane z obsługą klienta, Customer Congress, odbędzie się 16 i 17 października w warszawskim Digital Knowledge Village.


Przed nami największe spotkanie sektora MSP w Europie

Trzy dni debat, spotkań i warsztatów, 10 bloków tematycznych i wydarzenia specjalne – tak zapowiada się VII edycja Europejskiego Kongresu MSP.


Duży deficyt specjalistów z branży IT

Na świecie luka kadrowa w branży szacowana jest na dwa miliony wakatów. W Polsce nieobsadzonych jest 30–50 tys. miejsc. Pracodawcy w branży IT prześcigają się w walce o pracownika. Oferują wyższe wynagrodzenia i atrakcyjne benefity, oryginalne akcje i nietypowe kampanie marketingowe.


VI Kongres CFO Spółek Giełdowych

25 i 26 października w Jachrance odbędzie się VI Kongres CFO Spółek Giełdowych, organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Podczas spotkania dyrektorów finansowych będzie mowa m.in. o strategii finansowania rozwoju spółki giełdowej, nowych wyzwaniach podatkowych, zarządzaniu ryzykiem w spółce notowanej i cyfrowej transformacji.


Strefa Partnerów MSP podczas Kongresu 590

Podczas tegorocznej edycji Kongresu 590 zaplanowano specjalną przestrzeń dla małego i średniego biznesu. Strefa Partnerów MSP to projekt mający na celu promocję oraz wsparcie eksperckie przedsiębiorstw z dużym potencjałem rozwoju.


Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Cztery sposoby na podatki

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!

Moda na single