Redakcja

Kontakt z Redakcją:
telefon: 22 319 32 00
e-mail:  redakcja@mycompanypolska.pl

Adres do korespondencji:
My Company Media Sp. z o.o.
Redakcja „My Company Polska”
ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa

Redaktor naczelny: 
Grzegorz Sadowski
grzegorz.sadowski@mycompanypolska.pl

Redaktor prowadzący portalu:
Cezary Szczepański
cezary.szczepanski@mycompanypolska.pl

Redaktor prowadzący miesięcznika:
Marcin Dzierżanowski
marcin.dzierzanowski@mycompanypolska.pl

Redakcja portalu:
Kuba Dobroszek
kuba.dobroszek@mycompanypolska.pl

Wiktor Cyrny
wiktor.cyrny@mycompanypolska.pl

Grzegorz Kubera
grzegorz.kubera@mycompanypolska.pl

Sekretarz redakcji: 
Anita Szarlik
anita.szarlik@mycompanypolska.pl

Dyrektor artystyczna:
Monika Żyła-Kwiatkowska


Zastępczyni dyrektor artystycznej:
Anna Myśluk

Korekta:
Joanna Słojewska

Fotoedycja:
Rafał Pyznar

Współpraca:
Jarosław Horodecki, Magda Kozińska, Maciej Kot, Tomasz Michalik, Robert Mierwiński, Małgorzata Mierżyńska, Krzysztof Orłowski, Ewa Pągowska, Krystyna Romanowska, Emil Szweda

Felietoniści:
Piotr Kuczyński, Maciej Łuczak, Igor Zalewski

Wydawca:
My Company Media Sp. z o.o.
ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa