Prenumerata / Pakiety

Kup prenumeratę i czytaj My Company Polska bez limitu

Basic

  • Pełny dostęp do portalu

Pakiet standard

  • Pełny dostep do portalu
  • Wydanie cyfrowe (smartfon, tablet)

premium

  • Pełny dostep do portalu
  • Wydanie cyfrowe (smartfon, tablet)
  • Wydanie papierowe (prenumerata)

Basic Standard Premium
Pełny dostęp do portalu
Wydanie cyfrowe
(smartfon, tablet)
Wydanie papierowe
(prenumerata)
Abonament

Wybierz ilość

pojedyńczy artykuł0,99 zł

Wybierz wydanie

Kod rabatowy (podaj jeżeli posiadasz)
Zamówienie zostanie opłacone poprzez kupon.

By zweryfikować jego ważność naciśnij przycisk KUPUJĘ.

Zależy Ci na sprawdzonych, rzetelnych informacjach oraz przydatnych narzędziach w codziennym prowadzeniu biznesu? Skorzystaj z naszej oferty subskrypcji!

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy 3 pakiety:

  • BASIC – dostęp do wszystkich treści portalu. Pakiet działa natychmiast po opłaceniu.
  • STANDARD – pakiet BASIC + cyfrowe wydania magazynu My Company Polska na smartfon i tablet (do ściągnięcia z  lub ). Pakiet działa natychmiast po opłaceniu. 

  • PREMIUM – pakiet STANDARD + prenumeratę wydania papierowego. Wykupując ten pakiet, otrzymasz natychmiastowy dostęp do treści portalu oraz wydań cyfrowych, a egzemplarze papierowe będą do Ciebie przychodzić pocztą od kolejnego wydania (nie od bieżącego). Z bezpłatnych wydań na smartfon i tablet będzie można korzystać przez cały okres prenumeraty papierowej, a zatem faktycznie uzyskasz dostęp do jednego wydania cyfrowego ekstra.

W przypadku wykupienia pakietów STANDARD i PREMIUM, aby czytać wydania cyfrowe magazynu bez ponownego płacenia, należy ze sklepów dystrybutorów  lub pobrać aplikację My Company Polska, a następnie zalogować się, używając loginu z portalu MyCompanyPolska.pl. Aplikacja działa na iPhonach 5 i wyższych z aktualnym oprogramowaniem iOS.

Jeśli chcesz wykupić prenumeratę od wybranego wydania w przyszłości lub większą liczbę subskrypcji niż jedna, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: tel. 22 133 53 50 (pon.–pt. w godz. 9–17), e-mail: bok@mycompanypolska.pl. Z BOK skontaktuj się również, jeśli – już po założeniu konta – chcesz zmienić adres do wysyłki zaprenumerowanych egzemplarzy. 

Dostęp do programu do fakturowania jest zupełnie bezpłatny – wymaga jedynie zalogowania. Wszelkie narzędzia, wzory umów, kalkulatory czy druki interaktywne są również udostępnione bez żadnych opłat.

Wszystkie ceny brutto, zawierają podatek VAT

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]