Patronaty

Po migracji, czyli człowiek w cyfrowym świecie. Raport Providenta i Spotdata

Po migracji, czyli człowiek  w cyfrowym świecie. Raport Providenta i Spotdata

Czy przyspieszona cyfryzacja z pierwszych miesięcy 2020 r. zostanie z nami na dłużej? To pytanie, które zadają sobie przedstawiciele niemal wszystkich branż. Wszystko wskazuje na to, że świat, który znaliśmy, już nigdy nie wróci, choć o wielkiej rewolucji raczej nie może być mowy.

Robert Mierwiński 30.06.2020
Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość&FinTech

Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość&FinTech

W dniu 9 maja 2020r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość&FinTech. Jest to projekt organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Prawa ELSA Kraków. Nad całością wydarzenia czuwa główny koordynator- Adam Drgas, student trzeciego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

O odwadze kobiet wobec zmian

O odwadze kobiet wobec zmian

Jeśli jako kobiety poczujemy się ze sobą dobrze, reszta przyjdzie znacznie łatwiej, choć oczywiście nie od razu – mówiła dr Aleksandra Smyczyńska, szefowa komunikacji w innogy Polska, podczas spotkania mentoringowego z uczestniczkami trzeciej edycji Akademii Liderek Biznesu. Jest to projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi od początku wspierany przez innogy.

Maciej Kot. Materiał powstał we współpracy z partnerem: innogy. 27.03.2020
Euforyczna chciwość. Pełny obraz Kuczyńskiego

Euforyczna chciwość. Pełny obraz Kuczyńskiego

Jeśli Wielkiej Brytanii uda się osiągnąć lepsze wyniki gospodarcze po brexicie niż te, które osiągała w UE, to będzie zachęta dla wielu krajów (przede wszystkim Włoch i Polski), żeby wyjść z UE. To mogłoby Unię całkowicie rozbić.

Oto zwycięzcy 20. edycji Effie Awards 2019  

Oto zwycięzcy 20. edycji Effie Awards 2019  

19 brązowych, 31 srebrnych, 6 złotych statuetek oraz Grand Prix konkursu 2019. Nagrody zostały przyznane przez jury pod przewodnictwem Katarzyny Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEA, 28 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej.