Kontakt

Kontakt

Imię i nazwisko:

Firma:

Adres e-mail:

Telefon

Temat:

Treść wiadomości:

Administratorem Twoich danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego będzie MY COMPANY MEDIA sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do żądania od Nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

 

Kontakt



Biuro Obsługi Klienta

telefon: 22 133 53 50 (pon.-pt. w godz. 9-17)
e-mail: bok@mycompanypolska.pl

Adres do korespondencji:
My Company Media Sp. z o.o.
BOK „My Company Polska”
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

Prenumerata

prenumerata@mycompanypolska.pl

Paweł Gołaś
pawel.golas@mycompanypolska.pl

 

Redakcja miesięcznika „My Company Polska”

telefon: (22) 319 32 00
e-mail: redakcja@mycompanypolska.pl
www: https://mycompanypolska.pl/redakcja

Adres do korespondencji:
My Company Media Sp. z o.o.
Redakcja „My Company Polska”
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

 

Redakcja portalu „MyCompanyPolska.pl”

Cezary Szczepański
Redaktor prowadzący
e-mail: cezary.szczepanski@mycompanypolska.pl

 

Reklama

Małgorzata Wodnicka
Dyrektor
telefon: 22 319 32 36, mobile: 48 786 132 303
e-mail: malgorzata.wodnicka@mycompanygrow.pl

Monika Jukiewicz
Kierownik
telefon: 22 319 32 36, mobile: 48 506 088 455
e-mail: monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl

Martyna Polis-Błaszczyk
telefon: 22 319 32 44, mobile: 48 883 964 412
e-mail: martyna.polis@mycompanypolska.pl

Ewa Goliszewska
telefon: 22 319 31 95, mobile: 48 601 975 915
e-mail: ewa.goliszewska@mycompanypolska.pl

Lidia Wężowska
telefon: 22 319 32 53, mobile: 48 600 057 013
e-mail: lidia.wezowska@mycompanypolska.pl

 

Szkolenia / Konferencje / Eventy 

Marcin Konopacki
telefon: 22 319 32 33, mobile: 48 697 237 057
e-mail: marcin.konopacki@mycompanypolska.pl

Mateusz Zych
telefon: 22 319 32 17, mobile: 48 605 121 619
e-mail: mateusz.zych@mycompanypolska.pl

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?