Kontakt

Imię i nazwisko:

Firma:

Adres e-mail:

Telefon

Temat:

Treść wiadomości:

Administratorem Twoich danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego będzie Tarsago Polska sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do żądania od Nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz do przenoszenia danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

 


Redakcja:
tel. 22 319 32 00
faks 22 319 32 99
e-mail: redakcja@mycompanypolska.pl
www.mycompanypolska.pl

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 22 133 53 50 (pon.–pt. w godz. 9–17)
e-mail: bok@mycompanypolska.pl

Adres do korespondencji:
Tarsago Polska Sp. z o.o.
Redakcja My Company Polska
skrytka pocztowa 248,
00-950 Warszawa 1

 

Dyrektor biura reklamy:

• Aneta Wasiak, tel. 22 319 32 36
aneta.wasiak@mycompanypolska.pl

 
Dział reklamy:

• Monika Jukiewicz, tel. 22 319 32 37
monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl

• Oskar Szleger, tel. 22 528 01 95
oskar.szleger@mycompanypolska.pl

• Martyna Polis-Błaszczyk, tel. 22 319 32 44
martyna.polis@mycompanypolska.pl

• Tomasz Śpiewak, tel. 22 319 32 06
tomasz.spiewak@mycompanypolska.pl

• Lidia Wężowska, tel. 22 319 32 53
lidia.wezowska@mycompanypolska.pl

 

Dział konferencji i eventów:

• Sylwia Szarfenberg, tel. 22 528 01 97
sylwia.szarfenberg@mycompanypolska.pl


• Marcin Konopacki, tel. 22 319 32 33
marcin.konopacki@mycompanypolska.pl

 

MyCompany Polska 12/2018
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!