Kontakt

Imię i nazwisko:

Firma:

Adres e-mail:

Telefon

Temat:

Treść wiadomości:

Administratorem Twoich danych osobowych zebranych za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego będzie Tarsago Polska sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do żądania od Nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz do przenoszenia danych. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
22 133 53 50 (pon.-pt. w godz. 9-17)
bok@mycompanypolska.pl

Adres do korespondencji:
Tarsago Polska Sp. z o.o.
BOK „My Company Polska”
przegródka pocztowa 5
00-965 Warszawa 22

 

REDAKCJA MIESIĘCZNIKA
22 319 32 00
redakcja@mycompanypolska.pl

Adres do korespondencji: 
Tarsago Polska Sp. z o.o.
Redakcja „My Company Polska”
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa

 

PRENUMERATA
prenumerata@mycompanypolska.pl

Paweł Gołaś
pawel.golas@mycompanypolska.pl


REDAKCJA PORTALU
Cezary Szczepański
cezary.szczepanski@mycompanypolska.pl
 

REKLAMA

Aneta Wasiak
Dyrektor Biura Reklamy
tel. 22 319 32 36
aneta.wasiak@mycompanypolska.pl

Monika Jukiewicz
tel. 22 319 32 37
monika.jukiewicz@mycompanypolska.pl

Martyna Polis-Błaszczyk
tel. 22 319 32 44
martyna.polis@mycompanypolska.pl

Ewa Goliszewska
ewa.goliszewska@mycompanypolska.pl

Lidia Wężowska
tel. 22 319 32 53
lidia.wezowska@mycompanypolska.pl

 

EVENTY

Marcin Konopacki
tel. 22 319 32 33
marcin.konopacki@mycompanypolska.pl

Mateusz Zych
tel. 22 319 32 17
mateusz.zych@mycompanypolska.pl

 

WYDAWCA

Tarsago Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa 

 

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Czy przenieść firmę za granicę

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty