ElevenLabs zapowiada nowe funkcjonalności. "Budujemy wielki hub w strefie audio" [TYLKO U NAS]

ElevenLabs
ElevenLabs
ElevenLabs - startup opracowujący technologię do syntezy mowy - stał się jednym z liderów globalnej rewolucji AI. Mateusz Staniszewski, współzałożyciel ElevenLabs, w rozmowie z "My Company Polska" mówi o kolejnych funkcjonalnościach, jakie już wkrótce zaoferuje spółka.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Rozwiązanie startupu nie tylko pozwala generować syntetyczny głos na podstawie tekstu, ale również klonować go na bazie dostępnych próbek dźwięku. Z pomysłów ElevenLabs mogą już teraz korzystać audiobooków, a wkrótce także producenci reklam, wirtualnych asystentów, filmów, a nawet urządzeń medycznych.

Jak podkreśla Staniszewski, spółka chce stworzyć największy hub dźwiękowy w strefie audio na świecie. - Będziesz potrzebował śmiechu do swojego klipu? U nas go wygenerujesz. Ktoś ma przeczytać ten artykuł? Skorzystaj z ElevenLabs. Jednocześnie zależy nam na prostocie i przejrzystości. Już w czerwcu zamierzamy wypuścić funkcjonalność, dzięki której stworzenie jakościowego, oryginalnego audiobooka zajmie dosłownie kilka kliknięć - zapowiada współzałożyciel ElevenLabs.

Nad czym jeszcze pracuje startup? - Wkrótce wdrożymy funkcjonalność, dzięki której zmienisz charakterystykę głosu – np. na bardziej entuzjastyczny. Albo będziesz mógł poprosić nasz system: „Spraw, żebym brzmiał jak podczas formalnej prezentacji przed ważnym klientem” - dodaje Staniszewski.

Cały wywiad ze startupowcem ukaże się w czerwcowym wydaniu "My Company Polska". Znajdziecie w nim również m.in. listę 100 narzędzi AI, które usprawnią (lub wywrócą do góry nogami) twój biznes.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ