payeye
zobacz inne tematyKupisz książkę mrugnięciem oka. PayEye wchodzi do Empiku
Mastercard, Empik i polski fintech PayEye wprowadzają nową technologię płatności do salonów prasowych. Pilotażowy program, który obejmie pięć salonów Empik, ma na celu przetestowanie innowacyjnego systemu płatności biometrycznych. Konsumenci będą mogli zapłacić za zakupy, po prostu spoglądając w ekran.
PayEye rozwija się w Stanach Zjednoczonych. Do firmy dołączył Gary Burtka
PayEye - firma wdrażająca technologię identyfikacji płatności opartą o tęczówkę oka - przygotowuje się do ekspansji w Stanach Zjednoczonych. Nowym prezesem PayEye USA został Gary Burtka, doświadczony manager, który będzie odpowiedzialny za rozwój i wdrożenie płatności spojrzeniem na jednym z największych rynków na świecie.
Radosław Dobrołęcki dołącza do zespołu PayEye
Radosław Dobrołęcki dołączył do zespołu PayEye. Objął stanowisko Chief Commercial Officer i będzie odpowiedzialny za rozwój ekspresowych płatności e-payeye w e-commerce.
Czego (za)pragnie konsument 2.0
Przeszedł pandemię, zwiększył liczbę zakupów w sieci albo przynajmniej zaczął je tam robić. Nie lubi cieszyć się wygodą, szybkością i bezpieczeństwem – on ich bezwzględnie oczekuje. Wie, że jeśli nie ten sklep, to inny. Że jeśli nie teraz stacjonarnie, to być może mobilnie.
Polacy płacą spojrzeniem. 10 tys. zrealizowanych transakcji dzięki biometrii tęczówki oka i twarzy
Polacy jako pierwsi na świecie mogą płacić za swoje zakupy jednym spojrzeniem. Ten sposób płatności zyskuje na popularności. W październiku - w nieco ponad 4 miesiące od wdrożenia nowej usługi PayEye - zrealizowano aż 10 tys. takich transakcji.
Polskie firmy przyszłości
Łączy przedsiębiorców ze światem nauki, pomaga opracować i wdrożyć najbardziej przełomowe i innowacyjne projekty biznesowe. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju obchodzi właśnie 15-lecie działalności. Firmy, które uzyskały jego wsparcie, powtarzają: bez pomocy publicznej agencji nie byłoby naszego sukcesu!
Dzięki PayEye zapłacisz... okiem. Transakcje są bardziej higieniczne i bezpieczniejsze
Daniel Jarząb, współtwórca PayEye, od dziecka wiedział, że będzie przedsiębiorcą. Nie wiedział jednak, że przyjdzie mu zrewolucjonizować rynek usług płatniczych na świecie. Jego fintech umożliwia płacenie bez gotówki, karty czy telefonu – wystarczy rzut oka.
Nie tylko płatności. Najlepsze polskie fintechy 2022
Otoczenie biznesowe ewoluuje, nowe obszary technologiczne stają się coraz popularniejsze, ale jest branża, która pomimo rynkowych zmian cały czas jest na celowniku funduszy VC. Fintechy wciąż są łakomym kąskiem dla inwestorów i sytuacja pewnie nieprędko się zmieni.