Aktualności


Firma rodziną silna

Rodzinne wartości zwiększają wartość biznesów rodzinnych – uznali uczestnicy VI Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, który odbył się w dniach 18-19 marca w Poznaniu.


Zainwestuj, zrelaksuj się, zarabiaj

7 proc. zysku rocznie plus widok z własnego okna na malownicze Sudety – to wszystko dzięki inwestycji w apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort.


Zespół kolorowych skarpetek

21 marca 2019 roku w Światowy Dzień Zespołu Downa, Digital Resolution wraz ze swoimi partnerami ze świata marketingu i mediów zorganizował kampanię, w której edukuje Polaków na temat zespołu Downa.


Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

21 i 22 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Podczas wydarzenia zostaną podsumowane kluczowe nowelizacje wprowadzone w 2018 r. i omówione najnowsze tegoroczne zmiany.


Kobieta w roli głównej, czyli spotkanie kobiet biznesu

Kobieta w roli głównej, czyli spotkanie kobiet biznesu


Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych

W Sopocie 21 marca zostanie zainaugurowany kolejny cykl ogólnopolskich kongresów dyrektorów finansowych, który następnie zawita do Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. Finałowy kongres odbędzie się 25 września w Warszawie, gdzie w trakcie uroczystej gali poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Po raz drugi organizatorzy wręczą również specjalne wyróżnienia Digital Finance Award. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.


National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży

Już 28 marca na PGE Narodowym odbędzie się National Sales Congress. Wydarzenie dla dyrektorów i menedżerów sprzedaży.


Bank Światowy: Przyszłość pracy? Szoku nie będzie!

Wbrew temu, czym straszą nas niektórzy futurolodzy, szoku nie będzie − roboty nie odbiorą nam pracy. Tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu Banku Światowego „World Development Report 2019. The Changing Nature of Work”, który skupia się na tym, jak praca będzie wyglądać w przyszłości.


X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG


Nowość: MEN shake proteinowy

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.


Nr 3 (42) MARZEC 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę