docplanner
zobacz inne tematyPolski serwis Znanylekarz startupu Docplanner przegrywa w sądzie z lekarką
Serwis Znanylekarz.pl, czyli projekt rozwijany przez jeden z największych polskich startupów, Docplanner, przegrał w warszawskim Sądzie Okręgowym sprawę z lekarką. Wyrok nie jest prawomocny i spółka zapowiada odwołanie.
Docplanner przeprowadza kolejną inwestycję. Globalny lider łączy się z polską firmą MyDr
Docplanner - największa na świecie platforma do umawiania wizyt lekarskich online i wiodący dostawca rozwiązań SaaS dla lekarzy i placówek medycznych - ogłasza kolejny alians, tym razem na rodzimym rynku. Do Grupy dołącza lider w zakresie rozwiązań technologicznych dla sektora medycznego - firma MyDr sp. z o.o.
Docplanner włącza się w akcję pomocy dla Ukraińców. Powstał specjalny serwis Lekarze dla Ukrainy
Docplanner, prawdopodobnie (wciąż nie są to oficjalnie potwierdzone informacje) pierwszy, polski jednorożec, uruchomił specjalny serwis dla Ukraińców potrzebujących pomocy medycznej.
TOP 10. Największe inwestycje w polskie startupy w 2021 roku
Rok 2021 był po raz kolejny rekordowy, jeśli chodzi o wolumen inwestycji w polskie startupy. Wrażenie robi nie tylko łączna kwota - 3,6 mld złotych - ale także największe inwestycje. Oto zestawienie 10 największych transakcji na polskim rynku.
Docplanner przejmuje lidera usług medycznych online w Niemczech. Będą kolejne gigantyczne inwestycje
Docplanner, największa na świecie platforma do umawiania wizyt lekarskich online i wiodący dostawca rozwiązań SaaS dla lekarzy i placówek medycznych, ogłasza przejęcie firmy jameda. To największa platforma cyfrowych usług medycznych z siedzibą w Monachium, należąca wcześniej do Hubert Burda Media. Jameda współpracuje z 20 tys. lekarzy, a serwis odwiedza 8 milionów pacjentów.
W oczekiwaniu na polskiego jednorożca. Jak uzyskuje się miliardową wycenę?
Figma – wycena 10 mld dol., Getir – 7,5 mld dol., Bolt – 4,75 mld dol. Jednorożce, czyli startupy o wycenie przekraczającej 1 mld dol., znajdziemy w USA, Turcji czy Estonii. A w Polsce? Być może będziemy mieli wkrótce pierwszego.
Raport Ekspansja zagraniczna. Mistrzowie ekspansji
Polskie firmy kosmetyczne pokazały, że można zbudować silną pozycję na rynkach zagranicznych. Dla wielu z nich było to dodatkową osłoną, która obroniła ich w kryzysie. Część z nich wykorzystała okazję, by wzmocnić się bardziej.
Mamy pierwszego polskiego jednorożca? Nieoficjalne doniesienia brytyjskich mediów
Docplanner, czyli twórca znanego w Polsce serwisu znanylekarz, został pierwszym, polskim jednorożcem - wynika z doniesień portalu unquote.com.
72 miliony euro dla startupów w Europie Środkowo-Wschodniej. Kto ma szansę na finansowanie?
Transformacja funduszu Enern i wyłonienie nowej marki inwestycyjnej KAYA VC to dla młodych polskich firm szansa na dostęp do kapitału już na bardzo wczesnym etapie rozwoju. KAYA oferuje startupom szybki i jasny proces decyzyjny, z formalnościami ograniczonymi do minimum. Fundusz nastawia się na inwestowanie w przedsięwzięcia także na etapie pre-seed.