spaceOS zwiększa przychody, rozwija się na nowych rynkach. "Stajemy się obowiązkiem" [TYLKO U NAS]

Biuro
Fot. Pixabay.com
Czterokrotnie zwiększyliśmy przychody względem lata zeszłego roku. Jesteśmy już obecni w dziewiętnastu krajach. Naszym celem jest dalszy wzrost i rozwój - mówi w rozmowie z mycompanypolska.pl Maciej Markowski, co-founder i CRO spaceOs.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

spaceOS od 2016 roku dostarcza technologię dla operatorów nieruchomości komercyjnych i przestrzeni coworkingowych. Platforma łączy najemców z ich stanowiskami oraz technologiami danego budynku. Dzięki niej można m.in. zdalnie zarezerwować biurko czy salę konferencyjną, ułatwia również kompleksowe zarządzanie najmem krótkoterminowym. Startup chwali się współpracą z takimi podmiotami jak Hitachi, Allianz i Sage. Rozwiązanie jest wykorzystywane w ponad stu inwestycjach zlokalizowanych w kilkunastu krajach, a dzięki pozyskanym niedawno prawie 23 mln zł stanie się dostępne w kolejnych miejscach, rozwijając przy tym nowe funkcjonalności.

Podmiot znalazł się na naszej liście 25 najlepszych polskich startupów 2021.

spaceOS - dalszy rozwój

Przedstawiciele firmy chwalą się wzrostami przychodów oraz ekspansją na kolejne rynki.

Świetne wyniki pozwoliły nam wejść w sektor korporacyjny, bo wcześniej współpracowaliśmy przede wszystkim z właścicielami budynków biurowych - mówi Markowski

Jak zdradza co-founder spaceOS, to właśnie sektor korporacyjny stanie się jednym z kluczowych dla firmy w nadchodzących miesiącach. - Jest olbrzymi popyt na innowacyjne narzędzia do zarządzania pracą biurową. Surfujemy na tej fali. Ponadto przeskoczyliśmy już moment, w którym byliśmy dla przedsiębiorstw ciekawostką, gdyż staliśmy się w zasadzie obowiązkiem - podsumowuje Maciej Markowski.

Pełny wywiad ze startupowcem już niebawem ukaże się na łamach mycompanypolska.pl. Natomiast w listopadowym wydaniu My Company Polska znajdzie się zestawienie najlepszych polskich proptechów.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi zestawieniami:

Najlepsze polskie medtechy

Najlepsze polskie fintechy

Najlepsze polskie deeptechy

Najlepsze polskie foodtechy

Najlepsze polskie startupy e-commerce

Najlepsze polskie edtechy

ZOBACZ RÓWNIEŻ