Koniec imprezy? Nowy numer My Company Polska

Koniec imprezy? Nowy numer My Company Polska
Co tak naprawdę dzieje się w branży startupowej? Jedni padają, inni zwalniają, a jeszcze kolejni (którzy są rentowni i niedawno zamknęli rundy finansowe) zacierają ręce... Ewa Chronowska, Daniel Świątkowski i Adam Niewiński - czołówka polskiej branży VC - w okładkowej rozmowie opowiadają, co nas czeka w najbliższych kwartałach. Ruszamy z nowym numerem My Company Polska!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Za nami 13 lat niekończącej się imprezy - przekonuje Adam Niewiński, OTB Ventures. - Na szczęście przestano powtarzać jak mantrę: „rośnij, nieważne jakim kosztem - dodaje Daniel Świątkowski z Hexe Capital. Trzecia rozmówczyni, Ewa Chronowska z Next Road Ventures przekonuje, że to dobry moment na refleksję nad wycenami.

Cały wywiad publikujemy w nowym numerze My Company Polska. Jest także dostępny dla prenumeratorów na stronie: https://mycompanypolska.pl/artykul/koniec-imprezy/11777 

Obok wywiadu publikujemy naszą listę 20 najbardziej wpływowych osób w branży VC. Im także zadaliśmy pytanie, które było okazją do udzielenia praktycznej porady wszystkim startupowcom szukającym obecnie finansowania. Pełna lista: https://mycompanypolska.pl/artykul/ci-ktorzy-duzo-moga/11841 

W nowym numerze My Company Polska, jak zawsze, przygotowaliśmy mnóstwo tekstów pokazujących olbrzymią kreatywność polskich przedsiębiorców. Pokazujemy historię rodziny Sadowskich, która podbiła w ostatnich latach polski rynek pszczelarski czy też historię startupu BookScout.

Piszemy także o praktycznych poradach dla wszystkich przedsiębiorców. Opisujemy szczegółowo Zespół Stresu Postpandemicznego (psycholodzy radzą, jak sobie z nim radzić), a także radzimy, jak znaleźć się na liście prelegentów wydarzeń Ted. Jak co miesiąc przygotowaliśmy listę najlepszych startupów - tym razem z branży WEB3.

W części trendowej naszego miesięcznika prześledziliśmy w formie raportów kilka obszarów biznesowych. To m.in. konsument nowej generacji, ubezpieczenia dla pracowników w firmach, jak realizować ekspansję zagraniczną czy też jak wdrażać innowacje w firmach. Na koniec w dziale "fajrant" kontynuujemy m.in. nasz cykl "Wydaj na to" i opisujemy detale afery alkoholowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ