O nich będzie głośno w 2023 r. Nowy numer My Company Polska

O nich będzie głośno w 2023 r. Nowy numer My Company Polska
Oto kobiety, o których usłyszycie jeszcze nie raz w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy! Wśród nich Eva Galant, założycielka firmy Hashiona, Maja Schaefer, twórczyni Zowie oraz Paulina Walkowiak, szefowa cux.io. Oto nowy numer miesięcznika My Company Polska - już w sprzedaży.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Wchodzę w 2023 r. zdecydowanie lepiej przygotowana. Będzie się działo! - zapowiada w okładkowej rozmowie z Kubą Dobroszkiem Maja Schaefer. Trzy przedsiębiorczynie znalazły się nie tylko na naszej okładce - to także czołowe postacie naszego zestawienia 23 kobiet, o których będzie głośno w 2023 roku. W noworocznym numerze chcieliśmy pokazać sylwetki kobiet, które mogą nie tylko inspirować, ale także dawać przykład wszystkim początkującym przedsiębiorcom.

Jak co roku w numerze przygotowaliśmy także wielki raport W co inwestować - tym razem w edycji 2023. Ostatni rok dla oszczędzających i inwestorów był dość nieciekawy. Spadki na giełdach, krach w kryptowalutach i potężna inflacja zjadająca oszczędności nawet na wysoko oprocentowanych lokatach, to była (i wciąż jest) codzienność. Jaki będzie ten rok? Jaką strategię inwestycyjną przyjąć? Pisze nasz analityk, Emil Szweda.

Ten rok będzie wyjątkowy także pod innym względem. Trudyna sytuacja gospodarcza, wciąż wysoka inflacja i na ich tle nadciągają wybory parlamentarne! - Wybory wygra formacja, która lepiej się zaopiekuje lękami Polaków i da nadzieję, że ich poziom życia i status klasowy się nie obniżą – mówi Marcin Duma, prezes Instytutu Badań Społecznych i Rynkowych IBRIS. O tym, jak politycy będą chcieli trafić do serca Polaków i co to oznacza dla przedsiębiorców, rozmawia Marcin Dzierżanowski.

Osoby, które szukają inspiracji, mogą przeczytać historie kilku ciekawych pomysłów na biznes. To m.in. CoolMen (nakładki na jądra) czy elektroniczny pisuar wykrywający męskie dolegliwości, a także ParkCash (parkowanie w trybie ekonomii współdzielenia). Piszemy także o możliwościach związanych z ekspansją na Ukrainę oraz o nowych technologiach - m.in. w obszarze virtual reality.

W nowym numerze szerzej poruszamy temat sukcesji w polskim stylu oraz czy nowa ustawa wprowadzająca fundacje rodzinne rzeczywiście pomoże naszym przedsiębiorcom w tworzeniu wielopokoleniowych firm mających potencjał do międzynarodowej ekspansji bez konieczności siłowego "przymuszania" dzieci do przejęcia sterów w biznesie. Ponadto analizujemy trendy po stronie mediów społecznościowych (a dokładniej jak sprawnie organizować w nich marketing firmy) czy też jak zwiększyć wydajność pracowników przy pomocy... przyjaciół.

Zachęcamy także do zapoznania się z kolejnym odcinkiem cyklu afer PRL. Tym razem piszemy o aferze... Dziwexu. To zapomniana już historia wielkich pieniędzy, świata polityki i mafii oraz prostytutek "eksportowanych" na zachód z naszego kraju. Rozmawiamy także z Olą Mirosław, czyli rekordzistką świata we wspinaczce!

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ