Oto supermoce! Przedstawiamy 100 narzędzi AI, które zmienią biznes. Nowy numer My Company Polskaa

Oto supermoce! Przedstawiamy 100 narzędzi AI, które zmienią biznes. Nowy numer My Company Polskaa
Rewolucja AI ogarnęła internet i biznes. Kolejne firmy prześcigają się w nowych rozwiązaniach. W nowym numerze naszego miesięcznika My Company Polska wybraliśmy 100 z nich, które mogą realnie wpłynąć na twój biznes. Do nabycia od 31 maja!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Niemal codziennie powstają setki – jeśli nie tysiące – nowych narzędzi AI. Rankingi dotyczące tych najlepszych zmieniają się z miesiąca na miesiąc. Wybraliśmy dla was te, które mogą realnie wpłynąć na działalność waszego przedsiębiorstwa.

Przeczytaj wersję online teksu

Obok samego zestawienia przygotowaliśmy dla Was rozmowy specjalne - z Mateuszem Staniszewskim, twórcą Elevenlabs, jednego z najlepszych polskich startupów od AI oraz Michałem Sadowski, twórcą Brand24, człowiekiem, który o nowych technologiach wie niemal wszystko.

Na pierwszych stronach numeru znajdziecie także wywiad z Maciejem Samcikiem, twórcą bloga Subiektywnie o Finansach. – W najbliższych wyborach prawdopodobnie czeka nas starcie twardego i miękkiego populizmu gospodarczego – tłumaczy. 

Jeśli chodzi o tradycyjną, comiesięczną dawkę inspiracji, polecamy historie kilku niezwykłych osób. Polski foodtech It’s bean! założony przez dietetyczki Katarzynę Siczek i Paulinę Barros przywraca do kulinarnych łask nieco zapomnianą do niedawna polską fasolę a Whisper to flagowy produkt kierowanej przez Michała Chodakowskiego firmy SBS. Oparta na sztucznej inteligencji technologia wprowadza rewolucję na rynku telemarketingu. Jak powstały te biznesy? Zapraszamy do lektury. Kontynuujemy także nasz cykl najlepszych startupów. Tym razem wzięliśmy na warsztat branżę HR. 

Nasz analityk, Emil Szweda, zajął się tematem emerytur. Nie obecnych, ale przyszłych - głównie młodych, polskich przedsiębiorców. Jeśli masz więcej niż 30 lat i nie zacząłeś oszczędzać na emeryturę, mamy złe wieści. Co zrobić? Zacznij od tekstu 

W numerze przygotowaliśmy także wiele raportów specjalnych. To m.in. analiza wiedzy finansowej młodych Polaków, jak finansować ekspansję zagraniczną, kolejny odcinek z cyklu "e-commerce" czy też jak transformować ekolognicznie swój biznes.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ