Artyści nie tylko na scenie, ale i w biznesie. Nowy numer My Company Polska

Artyści nie tylko na scenie, ale i w biznesie. Nowy numer My Company Polska
Piotr Stramowski to nie tylko gwiazdor polskiego kina. To także ambitny przedsiębiorca, który w rozmowie z naszą redakcją zdradza: Biznes to jego nowe hobby. O współpracy z Januszem Palikotem, dalszych planach i swojej przyszłości jako aktora dowiecie się więcej w nowym numerze My Company Polska - już w sprzedaży!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tematem numeru listopadowego My Company Polska są gwiazdy sceny i biznesu. Czy aktorzy lub piosenkarze mogą z powodzeniem realizować się w świecie przedsiębiorców? Nasi rozmówcy udowadniają, że tak. Obok rozmowy okładkowej z Piotrem Stramowskim sprawdzamy, jak radzą sobie m.in. tak znane osobistości, jak Turnau, Rozbkicki czy Quebonafide.

Obok historii artystów opisujemy biznesy rozwijane przez nieco mniej (póki co) znane osobistości. To m.in. biznesy Zylia i Wearfits. O tym, co czeka nas w gospodarce rozmawiamy z prof. Michałem Kleiberem z Polskiej Akademii Nauk a także odsłaniamy tajemnice polskich funduszy VC.

W numerze poruszamy także temat sztucznej inteligencji, a dokładniej perspektyw do jej rozwoju przez polskie firmy i naukowców. Przedstawiamy m.in. listę najlepszych startupów zajmujących się tą tematyką. 

Zajmujemy się również bieżącymi tematami, jak wdrażaniem raportów ESG, rozwojem własnych e-sklepów czy też wyborem między kupnem a leasingiem. 

Numer kończymy "drugą stroną medalu" względem tematu numeru. To sportowcy, a dokładniej w jaki sposób ich niesłychana ambicja i wysiłek fizyczny mogą przełożyć się na sukces poza arenami. Rozmawiamy m.in. z Adrianem Kosterą, jednym z najsłynniejszych polskich triathlonistów.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X