Włącz różnorodność! Nowy numer My Company Polska

Włącz różnorodność! Nowy numer My Company Polska
Wdrożenie różnorodności do organizacji to nie tylko akt poparcia dla równości. To także pozytywny wpływ na firmę - jej kreatywność oraz... wyniki biznesowe. Udowadniamy to w nowym numerze My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bohaterami okładki nowego, lipcowego numeru My Company Polska, jest trójka Ambasadorów Różnorodości - nowego projektu naszego miesięcznika, którego zwieńczeniem była czerwcowa gala rozdania Polskich Nagród Różnorodności. To DJ Vika, najstarsza polska dj-ka; Agata Roczniak - prezeska Fundacji Diversum, pierwsza modelka z SMA oraz Rafal Dembe - obecnie dyrektor w Santander Bank Polska oraz jeden z twórców LGBT+ Diamonds Awards. W rozmowie z Marcinem Dzierżanowskim mówią, jak przełamywali własne bariery, z jakimi wyzwaniami spotykali sie na co dzień oraz co obecnie można zrobić, by wspierać róznorodność w firmach.

W numerze rozmawiamy także z prof. Łukaszem Arendtem, w jaki sposób powinno się przeprowadzić systemowe działania, by jak najlepiej wykorzystać pracowników z Ukrainy. W ramach inspiracji opisujemy nietypowe pomysły na biznes: recyklomaty Maas Loop czy zamiennik kurzego jajka Myegg.

Opisujemy także, gdzie obecnie znaleźć można jednorżce (i czy do tej kategorii trafi niebawem polski startup) a w comiesięcznym zestawieniu przygotowaliśmy listę najlepszych polskich cleantechów. Sprawdzamy także, czy metaverse pozostało jedynie reklamowym hasłem, czy też nowa premiera okularów Apple może paradoksalnie pomóc Markowi Zuckerbergowi.

Przeczytaj więcej w nowym numerze miesięcznika. Do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ