Już 30 maja podczas uroczystej gali poznamy zwycięzców 8 edycji badania Marka Godna Zaufania

Marka Godna Zaufania 2022
Marka Godna Zaufania 2022, fot. Michał Mutor
Zrozumienie potrzeb klienta to klucz do zbudowania marki godnej zaufania. Komu to się udało? Którym brandom polscy przedsiębiorcy w 2023 roku ufają najbardziej? W tegorocznej edycji projektu wyróżnione zostaną firmy w aż 25 nowych kategoriach.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wyniki badania Marka Godna Zaufania 2022 zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 30 maja 2023 r., która odbędzie się w Hotelu Polonia Palace o godz. 18.00.

– Tytuł Marka Godna Zaufania przyznajemy już po raz ósmy. Choć tak naprawdę słowo „przyznajemy” jest niewłaściwe. Bo to przecież nie redakcja wskazuje zwycięzców!
Robią to polscy przedsiębiorcy w ogólnopolskim głosowaniu – mówi Grzegorz Sadowski, redaktor naczelny „My Company Polska”. – To na co my, jako redakcja, mamy wpływ to pytanie, jakie zadajemy przedsiębiorcom. Innymi słowy – kategorie, w których ścigają się polskie marki. Wszystkie 25 tegorocznych kategorii jest nowych.
Dlaczego zdecydowaliśmy się na tak dużą rewolucję? Zależało nam, by nasz ranking odpowiadał na wyzwania, którym muszą sprostać dzisiejsze firmy – wyjaśnia Grzegorz
Sadowski.

Tegoroczne badanie Marka Godna Zaufania zostało zrealizowane i przeprowadzone przez Instytut Badawczy Kantar Polska S.A. na zlecenie wydawcy miesięcznika „My Company Polska”. Mechanizm jest prosty – poprosiliśmy czytelników i prenumeratorów „My Company Polska”, uczestników szkoleń i konferencji My Company Polska, przedstawicieli kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm, by spontanicznie wymienili markę, której ufają. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną. Dzięki ich głosom wyłoniliśmy tych, którzy zasługują na tytuł Marka Godna Zaufania.

Szczegóły projektu zostaną opublikowane w miesięczniku „My Company Polska” (nr 6/2023), który ukaże się 31 maja 2023 r., a więcej o badaniu, kategoriach i jego poprzednich edycjach przeczytacie na stronie: www.markagodnazaufania.pl Partnerem projektu Marka Godna Zaufania jest PKN Orlen, a partnerem wspierającym
Attention Marketing

ZOBACZ RÓWNIEŻ