Dołącz do zespołu My Company Polska! Szukamy speca od social media

Dołącz do zespołu My Company Polska! Szukamy speca od social media
My Company Media, wydawca miesięcznika My Company Polska i portalu mycompanypolska.pl szuka osoby na stanowisko specjalisty ds. social media. Dołącz do naszego zespołu!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Twoim zadaniem będzie przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju i promocji portalu mycompanypolska.pl i miesięcznika My Company Polska w mediach społecznościowych. Będziesz tworzyć content poprzez bieżącą współpracę z redakcją portalu oraz z działem graficznym i sprzedaży.

 

Jakie będą Twoje obowiązki::

budowa i realizacja strategii rozwoju mediów społecznościowych w ramach spółki My Company Media,

bieżące zarządzanie kontami na mediach społecznościowych: Facebook, Linkedin, Instagram oraz Twitter – wstawianie postów zgodnie z zasadami publikacji na tych mediach – materiałów dziennikarskich i reklamowych oraz innych treści, a także interakcja z użytkownikami w celu zwiększenia aktywności i docelowo liczby obserwujących, wizerunkowe dopasowanie profili My Company do aktualnych trendów,

organizacja konkursów na kontach SM oraz publikacja dodatkowych treści, takich jak grafiki, materiały wideo i inne, w tym zapowiedzi wydarzeń My Company (organizowanych i współorganizowanych),

współpraca z redakcją papierową i internetową, a także działem graficznym, przy promowaniu treści w internecie (np. zapowiedzi numerów i wydarzeń), wsparcie przy prowadzeniu profili osobistych dziennikarzy, kontakty z osobami, które wypowiadają się w artykułach i koordynowanie działań promocyjnych,

przygotowanie grafik oraz krótkich materiałów wideo – w tym wideo-skrótów tekstów oraz dodatkowych, atrakcyjnych wizerunkowo treści,

wsparcie działu prenumeraty oraz konferencyjnego przy realizacji ich celów – pod względem promocji wydarzeń i miesięcznika.

 

Prześlij nam swoją aplikację jeśli:

masz doświadczenie (min. 2-3 lata) w prowadzeniu sociali dla klientów z różnych branż (mile widziane doświadczenie w branży wydawniczej),

social media to Twoja pasja i wiesz co w social media jest na czasie, śledzisz nowinki i trendy,

umiesz tworzyć ciekawy i angażujący content i masz tzw. „lekie pióro”,

znasz zaawansowane funkcje Facebooka, LinkedIna, Instagrama (w zakresie business manager, tworzenie reklam i ich analiza),

znasz programy graficzne, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji do Social Mediów,

masz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania 

zręcznie poruszasz się w środowisku MS Office,

jesteś samodzielny i odważny w działniu, 

 

Jak widzimy naszą współpracę?

najlepiej, żebyś do nas dołączył/a na full-time, 

oferujemy elastyczne godziny pracy (obecnie tryb pracy mieszany: zdalna i biurowa),  

zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop) oraz prywatną opiekę medyczną;

jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę współpracy,

zapewniamy dużą samodzielność,

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@mycompanypolska.pl

 

 

---------------------------

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest My Company Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa (dalej: My Company).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

Odbiorcą Twoich danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.

Twoje dane zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres prowadzenia rekrutacji, nie dłużej niż 3 miesiące od dnia otrzymania aplikacji.

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez My Company. Ponadto przysługuje Ci prawo do żądania ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych osobowych, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.

 

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w My Company.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY