eva galant
zobacz inne tematyAniołowie biznesu. Czego oczekują od nich founderzy?
Według różnych szacunków w Polsce działa ponad 700 aktywnych aniołów biznesu. Jak powinna wyglądać współpraca startupów z prywatnymi inwestorami? O to pytamy polskich founderów!
Kobiety, o których będzie głośno w 2023 r.
Statrtuperki, menedżerki, wizjonerki. A także kobiety, które swoim życiem i osiągnięciami inspirują do przedsiębiorczości innych. „My Company Polska” publikuje zestawienie (w koleności alfabetycznej) 23 kobiet biznesu, o których będzie głośno w najbliższym roku.
Schaefer, Galant, Walkowiak. Sukces oznacza odpowiedzialność [WYWIAD]
Marzy nam się świat, w którym w zarządach spółek będzie większa liczba kobiet. Ale nie z powodu sztucznych parytetów, lecz naszych kompetencji - mówią Maja Schaefer, Eva Galant i Paulina Walkowiak. Przedsiębiorczynie to bohaterki naszego zestawienia "23 kobiet, o których będzie głośno w 2023 roku".
Hashiona dostępna na iOS. Jej twórczyni chce pomóc także chorym na inne choroby autoimmunologiczne
Hashiona, założona przez mieszkającą w Londynie Evę Galant, ma już ponad 10 tysięcy użytkowników. Ta liczba może szybko się podwoić wraz z udostępnieniem aplikacji dla użytkowniczek i użytkowników iPhonów.
Hashiona pozyskuje ponad 2 mln złotych na dalszy rozwój. Wśród inwestorów legenda Doliny Krzemowej
Draper University, KAYA i Digital Health VC Calm / Storm inwestują w Hashionę, pierwszą uniwersalną aplikację wspierającą pacjentów z Hashimoto i chorobami autoimmunologicznymi.
Hashiona zapowiada nowe funkcje. "Partnerom chorych kobiet też jest ciężko, chcemy im pomóc"
Wsparcie dla bliskich chorych jest kierunkiem, w którym chcemy podążać. Dostajemy sygnały, że takie funkcje są potrzebne. Problemy z tarczycą i ich objawy często są niezrozumiałe dla naszych najbliższych - tłumaczy Eva Galant, założycielka Hashiony.
Eva Galant. Poza biznesem
Ze światem startupów i nowych technologii związana jest od dziesięciu lat. Sześć lat temu zdiagnozowano u niej chorobę Hashimoto, obecnie rozwija aplikację dla ludzi zmagających się z problemami z tarczycą. Ale Eva Galant to także fanka muzyki węgierskiej, która w wolnych chwilach piecze ciasta.
Polka stworzyła aplikację dla chorych na Hashimoto. Hashiona już dostępna dla pacjentów
Hashiona to “wirtualna klinika” pomagająca pacjentom zmagającym się m.in. z Hashimoto w polepszeniu jakości życia. Dzięki aplikacji chorzy mogą śledzić swoje objawy, połączyć się ze specjalistami i otrzymać dostęp do edukacyjnych treści.