Warszawska Galeria Mokotów zmienia nazwę

Galeria Mokotów zmieni nazwę na Westfield Mokotów
Galeria Mokotów zmieni nazwę na Westfield Mokotów
Galeria Mokotów w Warszawie pójdzie śladem CH Arkadia i zmieni nazwę. Oba centra należą do jednej firmy - Unibail-Rodamco-Westfield.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Unibail-Rodamco-Westfield realizuje projekt rebrandingu we wszystkich krajach, w których działają centra firmy. Wcześniej nazwę zmieniło m.in. warszawskie centrum handlowe Arkadia. Obecnie nosi nazwę Westfield Arkadia.

Co to jest recesja gospodarcza?

Westfield Mokotów?

Śladem większego "kuzyna" pójdzie także największa galeria handlowa na warszawskim Mokotowie. Już niebawem - pod koniec września - z Galerii Mokotów zmieni się w Westfield Mokotów.

W czwartek 19 maja 2022, Unibail-Rodamco-Westfield (URW) ogłosiło swoje plany związane z dalszą ekspansją marki Westfield i rebrandingiem jaki już tej jesieni przejdą trzy europejskie centra handlowe: Parquesur w Madrycie, Taby Centrum w Sztokholmie oraz właśnie Galeria Mokotów.   

Zapowiedziany rebranding trzech centrów  jest kontynuacją rozwoju marki Westfield w Europie. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, w związku z rebrandingiem można spodziewać się dużych akcji promocyjnych i marketingowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ