Narzędzia usprawniające procesy HR i administracyjne w firmie – PFR opublikował mapę rozwiązań

narzędzia HR
Mapa wybranych narzędzi AI usprawniających procesy administracyjne i HR w firmie.
PFR opracował mapę spółek oferujących narzędzia usprawniające funkcjonowanie działów HR i administracji w firmach. Jeśli jesteście właścicielami takiego rozwiązania, a nie ma Was jeszcze na mapie, wyślijcie zgłoszenie na stronie podanej w tym artykule.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

„Mapę wybranych narzędzi AI usprawniających procesy administracyjne i HR w firmie” składa się z rozwiązań, które zostały pogrupowane według kategorii:

  1. Modeli LLM,
  2. Administracji: analiza dokumentów i prawo, finanse i księgowość, wirtualni asystenci i boty głosowe, edycja treści, automatyzacja i optymalizacja procesów, zarządzanie projektem oraz organizacja pracy.
  3. HR: zarządzanie zespołami, zarządzanie talentami i wydajnością, rekrutacja, zaangażowanie pracowników, edukacja.Inne mapy PFR. Może dołączysz?

Poza powyższym, można dopisać swoją spółkę do poniższych map, które także opracowuje PFR:

-Mapa rozwiązań AI w marketingu i sprzedaży,
-Mapa rozwiązań AI w analizie danych i finansach,
-Mapa cyberbezpieczeństwa,
-Mapa ESG w praktyce
.

Każda polska firma, która oferuje rozwiązania sztucznej inteligencji może dołączyć wypełniając formularz zgłoszeniowy https://lnkd.in/dTun5_jq.

Po pomyślnej weryfikacji zgłoszenia zostanie ona dodana do zestawienia.
Zestawienie zostało przygotowane przez zespół Departamentu Rozwoju Innowacji PFR.

Mapa polskich startupów związanych z AI

Niedawno informowaliśmy także o mapie startupów, które posiadają produkt z istotnym komponentem AI, ale nie opartym w 100 proc. na gotowym rozwiązaniu takim, jak np. ChatGPT. Twórcą mapy jest Jan Szumada z Warsaw Equity Group, który zebrał aż 120 takich rozwiązań. W zestawieniu pojawiły się startupy, które albo mają siedzibę w Polsce, pochodzą z Polski lub też są mocno związane z naszym krajem.

Link do mapy znajdziecie w artykule na naszej stronie

ZOBACZ RÓWNIEŻ