MOVE – Spotkanie liderów e-mobility już w październiku

MOVE – Spotkanie liderów e-mobility już w październiku
Nowy termin, nowe miejsce i nowa formuła. Już 21 października eksperci i praktycy elektromobilności ponownie spotkają się w Poznaniu, aby porozmawiać o przyszłości motoryzacji.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Tegoroczna edycja MOVE została zaplanowana na marzec tego roku, jako najważniejsze wydarzenie merytoryczne targów Poznań Motor Show. Niestety Kongres, jak cały blok targów motoryzacyjnych nie mógł odbyć się w pierwotnym terminie ze względu wprowadzone przez władze obostrzenia. 

Organizatorzy nie dali jednak za wygraną i postanowili zorganizować tegoroczny MOVE w nowej formule. Nowy termin tego wydarzenia to 21 października 2020 roku. To właśnie wtedy odbędzie się MOVE - Spotkanie Liderów E-Mobility, będące częścią targów EcoTrends, Poleco i GreenPower. Nowym miejscem, w którym dojdzie do spotkania będzie Restauracja Oregano & Wine, zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorem Spotkania ponownie będzie Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Spotkanie Liderów będzie można śledzić również online. 

Wszystko, co trzeba wiedzieć o elektromobilności  

Choć wydarzenie odbędzie się w bardziej kameralnej atmosferze, to w dalszym ciągu zgromadzi czołówkę ekspertów i liderów opinii, związanych z tematami elektromobilności i zrównoważonego transportu. W agendzie październikowego Spotkania znajdą się m. in. takie zagadnienia jak wpływ COVID-19 na rozwój elektromobilności, stan infrastruktury ładowania w Polsce, czy planowane zmiany w transporcie miejskim. Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany wkrótce. 

- MOVE to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia niezbędnej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej elektromobilności – mówi Martyna Dera, dyrektor projektu. – Obserwując rynek motoryzacyjny, możemy zauważyć zdecydowany zwrot w kierunku alternatywnych źródeł napędu oraz zrównoważonego transportu. To trend, który z biegiem czasu będzie przybierał na sile. MOVE, organizowany w tym roku w formie Spotkania Liderów, pozwoli nam lepiej przygotować się do tych zmian – dodaje. 

Celem spotkania jest aktywny dialog branżowy, wymiana doświadczeń i promocja najlepszych praktyk z zakresu elektromobilności, mogących przyspieszyć transformację regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kierunku zeroemisyjnym. 

Zebrane wnioski zostaną wykorzystane przy okazji przyszłorocznej edycji Kongresu MOVE, który powróci w pełnej krasie, jako najważniejsza konferencja w regionie CEE, poświęcona elektromobilności. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ