IAB HowTo: Unlock The Power of Video Marketing

IAB HowTo: Unlock The Power of Video Marketing
Jakie formaty wideo są najpopularniejsze? Jak i kiedy są oglądane? Jak telewizja odnajduje się w rzeczywistości cyfrowej? Co sprawia że firmy już teraz przeznaczają ok. 15 proc. budżetów reklamowych online na wideo? Na te i inne pytania odpowiedzą prelege

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jakie formaty wideo są najpopularniejsze? Jak i kiedy są oglądane? Jak telewizja odnajduje się w rzeczywistości cyfrowej? Co sprawia że firmy już teraz przeznaczają ok. 15 proc. budżetów reklamowych online na wideo? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji IAB HowTo: Unlock The Power of Video Marketing, która 6 grudnia odbędzie się w Warszawie.

Ideą IAB HowTo – wydarzeń inicjowanych przez członków grup roboczych działających przy IAB Polska – jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem przez ekspertów, którzy zajmują się reklamą internetową. 6 grudnia przedstawiciele grupy Audiowideo zdradzą tajemnicę coraz większej popularności reklam wideo w internecie i opowiedzą o niestandardowych możliwościach wykorzystania tego formatu w kampaniach marketingowych. W całodziennej konferencji IAB HowTo: Unlock The Power of Video Marketing wezmą udział przedstawiciele marketerów, agencji reklamowych, agencji interaktywnych i domów mediowych.

– Podczas prac nad konferencją skupiliśmy się na tym, co najważniejsze, czyli na sformułowaniu recepty na sukces. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego popularność i budżety reklamowe wideo online ciągle rosną oraz jak mogą na tym skorzystać reklamodawcy. Pokażemy nieco teorii i liczb, ale przede wszystkim będzie można zobaczyć przykłady kampanii, formatów i rozwiązań, które pomagają zaangażować uwagę użytkowników – komentuje Rafał Jung, szef grupy roboczej Audiowideo IAB Polska.

Spotkanie rozpocznie premiera badania dotyczącego synergii ekranów „TV + WWW razem lepiej”. Eksperci opowiedzą o powodach rosnącej popularności wideo oraz o tym, jak użytkownicy oglądają treści na różnych urządzeniach. Wyjaśnią też, dlaczego zagadnienia związane z widocznością reklam są kluczowe dla formatów wideo.

Prelegenci będą się również zastanawiać nad tym, jak wciągnąć odbiorców do świata marki i zachęcić do interakcji. Opowiedzą, co i jak się ogląda na YouTube, Facebooku i w portalach horyzontalnych, wskażą podobieństwa, różnice i punkty styczne.

Wiele miejsca w programie wydarzenia zajmą tematy związane z treściami premium i sposobami ich wykorzystywania w internecie przez stacje telewizyjne. Przedstawiciele serwisów VOD największych polskich nadawców przedstawią rynek wideo online ze swojej perspektywy i zdradzą, jak formaty telewizyjne sprawdzają się w internecie.

Wydarzenie jest objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w IAB HowTo, posiadacze certyfikatu otrzymują 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji: https://videomarketing.howto.iab.org.pl/.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY