Elon Musk wbija szpilę w CD Projekt. "To nie jest gra, o której myślałem przez osiem lat"

Źródło: Twitter Elona Muska Źródło: Twitter Elona Muska
Elon Musk, twórca Tesli, odniósł się na Twitterze do najnowszego oświadczenia CD Projekt, w którym studio m.in. przeprasza za błędy w grze oraz zapowiada duże aktualizacje. "To miała być przyszłość gamingu" - czytamy w wiadomości Muska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

O ostatnich zawirowaniach wokół premiery Cyberpunka 2077 już pisaliśmy na łamach My Company Polska. Dzisiaj ironicznie o nowej produkcji CD Projekt wypowiedział się Elon Musk. Przedsiębiorca w taki sposób odpowiedział na Twitterze na ostatnie oświadczenie polskiego studia:

Tweet Muska to screen z dyskusji w popularnym serwisie Reddit. Autor pisze, że Cyberpunk 2077 nie jest grą, o której myślał przez ostatnie osiem lat, a także, że jest na tyle rozczarowany, że nie ma ochoty nawet dotykać swojej konsoli. Elon Musk opublikował również przerobionego mema z popularnego serialu The Office:

Elon Musk jest wielkim fanem gier video. W zeszłym tygodniu podano informację, że samolot szefa Tesli wylądował na lotnisku w Warszawie, gdzie spędził ok. godzinę. Internauci żartowali, że wizyta Muska ma związek z premierą Cyberpunka 2077, a przedsiębiorca przyleciał osobiście odebrać własny egzemplarz gry. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY