Wydanie 3/2021 (66) miesięcznika „My Company Polska”

Miesięcznik My Company Polska - Wydanie 3/2021 (66)

Data publikacji: 02.03.2021

Nagrywam bez scenariusza. Wywiad z Blowkiem

Kiedy moi znajomi spotykali się, imprezowali, to ja siedziałem przed komputerem i montowałem. Nie żałuję tego, bo dzięki filmom jestem w tym miejscu, w którym jestem. Swój pierwszy milion zarobiłem po mniej więcej trzech latach działania – mówi Karol Gązwa, youtuber znany jako Blowek.

Kuba Dobroszek

Czytaj swoje e-wydania miesięcznika „My Company Polska” w aplikacji mobilnej na Android, iPad oraz iPhone

Google Play App Store
Spis treści wydania 3/2021 (66)

118

Drive

Karty flotowe, czyli korzyści z tankowania

Nawet w małych firmach utrzymanie i eksploatacja aut sprawia kłopoty. Problemem bywają choćby stosy faktur, które trzeba rozliczać, podobnie jak koszty serwisu. Znacznym ułatwieniem są m.in. karty flotowe, dzięki którym można uniknąć uciążliwej papierkowej roboty i odnieść spore korzyści.

120

Aktualności

Ogólnopolski program MOYA Firma napędza biznes

Karty paliwowe MOYA Firma to rozwiązanie zarówno dla firm, które zarządzają dużymi flotami samochodowymi, jak i dla małych przedsiębiorstw. Pozwalają one zoptymalizować koszty operacyjne. Uczestnicy programu MOYA Firma otrzymują atrakcyjne rabaty na paliwa, pełną kontrolę nad dokonanymi tankowaniami i wygodne rozliczenia.

121

Drive

W Circle K sprawiamy, że prowadzenie biznesu jest jeszcze prostsze

Nadzór nad kosztami paliwa i jego zużyciem w każdej firmie jest bardzo ważny, zwłaszcza teraz gdy wielu pracodawców szuka oszczędności i optymalizuje swoje działania.

122

Wywiady

Nie ma odwrotu od elektryków [WYWIAD]

W przyszłości z samochodów będziemy korzystali w modelu subskrypcyjnym, tak jak płacimy abonament za Netflixa. I dominować będzie samochód elektryczny – mówi Łukasz Niemczuk, Retail Director, dział małych i średnich przedsiębiorstw w Arval.

126

Lifestyle

Licencja na zarabianie

Jamesa Bonda nigdy nie pokonał demoniczny Ernst Stavro Blofeld i jego globalna organizacja SPECTRE (Specjalna Egzekutywa Kontrwywiadu, Terroryzmu, Odwetu i Wymuszania) ani cała wielka plejada złoczyńców, takich jak Auric Goldfinger, Max Zorin, Raoul Silva, Generał Orlov czy „Buźka”. To, czego im się nie udało zrobić, dokonał jednak koronawirus.

137

Książki

Cała naprzód

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Zamiast rozpaczać, że nasz świat przeobraża się w błyskawicznym tempie i nadchodzi kulturowe tsunami, złapmy falę. I wypłyńmy na szerokie wody!

143

Lifestyle

Eva Galant. Poza biznesem

Ze światem startupów i nowych technologii związana jest od dziesięciu lat. Sześć lat temu zdiagnozowano u niej chorobę Hashimoto, obecnie rozwija aplikację dla ludzi zmagających się z problemami z tarczycą. Ale Eva Galant to także fanka muzyki węgierskiej, która w wolnych chwilach piecze ciasta.

144

Felietony

Serduszka zamiast suszarek

Tradycyjny model zarządzania, polegający na darciu ryja i rzucaniu mięsem, kompletnie się nie sprawdza w dzisiejszych czasach. Młodzi pracownicy nie tylko płaczą albo się załamują, ale natychmiast rzucają robotę w cholerę i grożą pozwami o mobbing.