tomasz ogrodzki
zobacz inne tematyTransparentność danych w biznesie – czy amerykański standard wkracza na europejskie rynki?
Dzisiejszy, tak międzynarodowy jak i lokalny biznes, coraz mocniej wchodzi na ścieżkę wytyczoną przez ESG. Jeśli jednak zbadamy na czym faktycznie skupiają się współczesne przedsiębiorstwa, widzimy, że są to głównie obszary środowiskowe (“E”), rzadziej społeczne (“S), zupełnie po macoszemu traktując te ostatnie, czyli organizację (“G”). A przecież odpowiedzialność organizacyjna w zakresie budowania transparentnego rynku i zdrowej konkurencji jest elementem, który nie tylko wpływa na jego rozwój, ale jest też warunkiem, żeby działania w ramach “E” i “S” nie były tylko kolejnym washingiem.
Technologia Grupy REDD po raz pierwszy dostępna za granicą
Grupa REDD uruchomiła wyszukiwarkę nieruchomości komercyjnych finne w czterech kolejnych krajach regionu: Czechach, Słowacji, Rumunii i na Węgrzech. To kolejny krok w realizacji strategii i wizji Grupy REDD, zgodnie z którą technologie REDD mają być dostępne na wszystkich rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie.
REDD pozyskuje nowych inwestorów. W sumie 6,5 mln zł od aniołów biznesu
REDD - polski startup budujący bazę danych rynku nieruchomości komercyjnych - pozyskuje nowych inwestorów. Firma ogłosiła, że w REDD zainwestowali Tomasz Trzósło (prezes EPP), Bartosz Mierzwiak (były dyrektor zarządzający w Logicor) oraz dr hab. Krzysztof Kalicki (w Radzie Nadzorczej Deutsche Bank Polska).
Sztuczna inteligencja, prawdziwe działanie. Jak AI odmienia biznes?
Bill Gates powiedział kiedyś, że postęp technologii polega na takim jej dostosowywaniu, aby człowiek nawet jej nie zauważał i stała się częścią jego codziennego życia. I tak już dzieje się w wielu obszarach, a zwłaszcza w biznesie. Czy sztuczna inteligencja jeszcze bardziej odmieni nasze postrzeganie technologii?
REDD wzmacnia zespół. Do startupu dołącza Dorota Grzywacz
Nowym CFOO Grupy REDD została Dorota Grzywacz. Rolę dyrektor finansowej i operacyjnej przejęła z początkiem lipca. Grzywacz odpowiada za szczegółowe procedury finansowe oraz organizacyjne w REDD Group. Ma przygotować firmę do szybkiego skalowania biznesu oraz do wejścia na nowe rynki.
Sztuczna inteligencja wyceni nieruchomości biurowe. REDD pozyskał 1,5 mln dol. finansowania
Sztuczna inteligencja wkracza do sektora nieruchomości komercyjnych i może już niebawem zrewolucjonizować inwestycje kapitałowe na rynku, który obok rynku finansowego jest największą siłą gospodarczą na świecie. REDD Real Estate Digital Data (REDD) pozyskał finansowanie na projekt warty 1.5 mln dol. Dofinansowanie zasili rozwój innowacyjnego projektu sztucznej inteligencji.
"Google Analytics dla nieruchomości". REDD wdraża nowe narzędzie
REDD, zaawansowana platforma z danymi, otrzymała największą w historii aktualizację. Teraz oferuje pierwsze na rynku narzędzie, dzięki któremu użytkownik może śledzić na żywo zainteresowanie swoimi budynkami. - REDD 3.0 to Google Analytics dla nieruchomości, zmienia sposób, w jaki pracować mogą profesjonaliści rynku nieruchomości komercyjnych w mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.
REDD cyfryzuje branżę nieruchomości. "To dość hermetyczny i konserwatywny rynek"
Pierwszym wpisem do bazy, dwa lata temu, był słynny budynek przy Rondzie ONZ w Warszawie. Obecnie REDD monitoruje ponad 2 100 nieruchomości, co przekłada się na 13 mld danych! A to dopiero początek - zapowiada Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.
Rewolucyjny projekt w Polsce. Sztuczna inteligencja pomoże biurowcom
REDD Real Estate Digital Data jeszcze w tym półroczu zaprezentuje narzędzie Space AI dla właścicieli biurowców, które pomoże zredukować negatywne efekty pandemii COVID-19. Dzięki Space AI właściciele biurowców będą mogli dokładniej prognozować wynajem.