Victoria Beckham radzi sobie coraz lepiej w biznesie

Victoria Beckham doskonale radzi sobie w biznesie
Victoria Beckham doskonale radzi sobie w biznesie / Fot. Facebook.com/victoriabeckham
Victoria Beckham (46 l.) zyskała popularność jako jedna z piosenkarek grupy pop Spice Girls. Ale Space Girls to już historia. Dziś Victoria to świetna businesswoman.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Victoria Beckham to obecnie angielska businesswoman, projektantka mody i była piosenkarka. Pod koniec lat 90. zyskała sławę dzięki żęńskiej grupie popowej Spice Girls. Obecnie, w roku 2021 r., jej majątek wyceniany jest na ok. 450 mln dol. 

Inspiracje: Gal Gadot

Victoria urodziła się w Harlow, w Anglii, dokładnie 17 kwietnia 1974 r. Jej ojciec był elektronikiem, a matka - ubezpieczycielką i fryzjerką. Victoria wychowała się w Goffs Oak w Hertfordshire, gdzie jej rodzice prowadzili hurtową sprzedaż artykułów elektronicznych. Można powiedzieć, że od dziecka miała do czynienia z przedsiębiorczością i mogła przyglądać się rodzicom, którzy rozwijali działalność. 

Victoria Beckham: wielki sukces głównie dzięki Spice Girls

Zespół Spice Girls nie zrodził się z przypadku. W 1993 r. odbyło się przesłuchanie ponad 400 dziewczyn, które miałby stworzyć żeńską grupę pop. Ostatecznie wybrano 5 z nich: Geri Halliwell, Emmę Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm i oczywiście Victorię. 

Zespół zdobył wielką popularność i po sprzedaży 20 mln egzemplarzy krążka "Spice", Spice Girls wydały swój drugi album - "Spiceworld" w 1997 r. Album nie radził sobie już tak dobrze, jak pierwszy, mimo że powstał nawet film o tym samym tytule. 

W 2000 r. Victoria wydała swój solowy numer "Out of Your Mind" i chciała próbować swoich sił jako wokalistka solo. W 2007 r. przeniosła się z kolei do Stanów Zjednoczonych, a jej mąż, David Beckham, podpisał kontrakt z MLS Los Angeles Galaxy. Victoria skorzystała wtedy z okazji i zagrała we własnym programie specjalnym telewizji NBC, "Victoria Beckham: Coming to America". Co więcej, zespół Spice Girls na nowo się zjednoczył i odbył trasę koncertową. 

Jak wiele innych gwiazd, takich jak Kylie Jenner czy Ryan Reynolds, Victoria Beckham postanowiła wykorzystać swoją popularność. 

Stworzyła własną kolekcję sukienek. Było to w 2008 r. i okazało się, że wiele fanek chętnie kupuje ciuchy projektowane przez Beckham. Od tego czasu Victoria prowadzi świetnie rozwijający się biznes i ma duży, międzynarodowy sklep z odzieżą i akcesoriami. Obecnie na Instagramie obserwuje ją niemal 29 mln ludzi. Nie może więc narzekać na brak potencjalnych klientów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ