Taksówka jak Uber. Cenę przejazdu poznasz przed podróżą

Taksówka jak Uber. Cenę przejazdu poznasz przed podróżą
Firma iTaxi uruchomiła nową wersję aplikacji. Znalazły się w niej nowe funkcjonalności, jak np. znane z takich aplikacji jak Uber czy Bolt określenie ceny podróży jeszcze przed jej rozpoczęciem.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

 

Firma iTaxi uruchomiła nową wersję aplikacji. Znalazły się w niej nowe funkcjonalności, jak np. znane z takich aplikacji jak Uber czy Bolt określenie ceny podróży jeszcze przed jej rozpoczęciem.

W aktualizacji, która właśnie trafiła do appmarketów,  pojawiła się zupełnie nowa usługa – Bilet iTaxi. To dzięki niej cenę za cały przejazd poznamy jeszcze przed złożeniem zamówienia i będzie taka sama przez całą podróż. Najważniejszym wyróżnikiem Biletu iTaxi  jest wyliczanie ceny bez stref i taryf przez całą dobę.

 

Usługa w chwili obecnej dostępna jest tylko dla klientów indywidualnych w Warszawie i działa tylko przy włączonej płatności mobilnej w aplikacji. Stopniowo będzie powiększany zasięg miast, w których Bilet iTaxi będzie dostępny.

W porównaniu do oferowanej przez przewoźników tzw. „ceny gwarantowanej”, która może ulec zmianie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze, cena Biletu iTaxi jest zawsze stała. Oznacza to, że opłata za podróż nie zmieni się nawet wtedy, kiedy na drodze pojawi się wzmożony ruch, korki czy wypadek. 

– Zapewnienie bezpieczeństwa związanego z ceną przejazdu od dawna było naszym priorytetem – jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci chcą znać koszt podróży przed zamówieniem kursu. Pracując nad usługą Bilet iTaxi chcieliśmy jednak pójść o krok dalej – zapewnić stałą cenę niezależnie od czynników, które mogłyby mieć wpływ na cenę przejazdu w trakcie podróży czy innych nieprzewidzianych na drodze okoliczności, a także cenę niezależną od godziny zamówienia przejazdu. Dla pasażerów oznacza to, że w nocy będą jeździć w podobnych stawkach jak w dzień. W 100% udało nam się zrealizować wszystkie założenia. Oddajemy klientom aplikację, która jest nowoczesna i funkcjonalna – komentuje Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Bilet iTaxi to nie jedyna zmiana w iTaxi 4.0. Oprócz niej aplikacja zyskała nowy, odświeżony design. 

 W lipcu iTaxi nawiązało współpracę z Blikiem, udostępniając klientom ten popularny rodzaj płatności. We wrześniu wdrożono ułatwienie dla osób z zaburzeniami wzroku, wykorzystujące technologię Voice Over. Ponadto, z początkiem października iTaxi rozpoczęło współpracę z SkyCash, dzięki której użytkownicy platformy zyskali dostęp do przejazdów taksówkarskich w jednym miejscu.

iTaxi 4.0. dostępne jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Natomiast osoby, które aplikację mają zainstalowaną na swoim smartfonie, mogą już ją zaktualizować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY