Różnorodność pobudza kreatywność! Wywiad z Moniką Truszkowską-Bednarek

Monika Truszkowska-Bednarek i Wiktor Cyrny
Monika Truszkowska-Bednarek i Wiktor Cyrny / Fot. materiały własne
O różnorodności oraz działaniach Fundacji Grupy Ergo Hestia Integralia opowiada Monika Truszkowska-Bednarek, prezeska organizacji.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Misją Fundacji jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami na drodze do samorealizacji zawodowej. Jednym z flagowych działań organizacji jest "Sprawny staż", czyli program dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami z całej Polski. Płatne staże oferują duże i cenione przedsiębiorstwa, którym bliska jest kultura organizacji włączającej, gdzie równość i różnorodność są wartościami wyznaczającymi kierunek biznesowego rozwoju. - Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy młodymi, ambitnymi osobami z niepełnosprawnościami a społecznie odpowiedzialnym biznesem - deklarują przedstawiciele Fundacji.

O działaniach Integralii oraz korzyściach płynących z różnorodnego zespołu opowiada Monika Truszkowska-Bednarek, prezeska organizacji.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu! Rozmowa odbyła się podczas gali rozdania Polskich Nagród Różnorodności 2024. Galeria z wydarzenia jest dostępna TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ