Nowa oferta faktoringowa dla MSP w Polsce

Fot. Adobe Stock Fot. Adobe Stock
Grupa Ferratum wprowadza na polski rynek własną markę Ferratum Business, świadczącą usługi finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Grupa Ferratum wprowadza na polski rynek własną markę Ferratum Business, świadczącą usługi finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ferratum Business rozpoczyna działalność w Polsce od zaoferowania małym i średnim firmom usługi finansowania faktur w formie cichego faktoringu. Finansowanie będzie można uzyskać na 30, 60 lub 90 dni dla faktur w wysokości od 4 do 400 tys. zł.

Scott Donnelly, Business Unit Director for SME Lending w Grupie Ferratum, podkreśla: – Polski rynek usług finansowania faktur jest niezwykle ciekawy i dynamiczny, ale jednocześnie według nas brakuje ciągle oferty dla nieco bardziej dojrzałych firm z fakturami do 450 tys. zł. Ferratum Business ma zamiar zmienić ten stan rzeczy, wwchodząc na rynek z ofertą dostosowaną do tego segmentu rynku. Widzimy znaczący potencjał w oferowaniu klientom z sektora MSP elastyczności, jaką daje szybkie i proste finansowanie, zapewniające pokrycie krótkoterminowych potrzeb związanych z utrzymaniem płynności finansowej.

Polska jest już dziewiątym krajem, w którym dostępna będzie marka Ferratum Business. Wcześniej, od 2012 r., Grupa Ferratum rozwijała w naszym kraju działalność w obszarze pożyczek konsumenckich. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY