Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni
83
Od 3 kwietnia finansiści mogą aplikować do XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu, zostan

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Od 3 kwietnia finansiści mogą aplikować do XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu, zostanie też przyznane specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej GPW.

Stowarzyszenie ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych – niezależny, ekspercko-dziennikarski think tank oraz Euler Hermes – globalny ubezpieczyciel transakcji i należności handlowych, już po raz trzynasty zapraszają do udziału w prestiżowym konkursie Dyrektor Finansowy Roku. W zmaganiach o tytuł najlepszego CFO w Polsce mogą uczestniczyć osoby zarządzające finansami zarówno małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dwa, tradycyjnie przyznawane tytuły w kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób) zostaną w tym roku uzupełnione o specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Aplikowanie o tytuł Dyrektora Finansowego Roku rozpoczęło się 3 kwietnia i będzie trwało do 22 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysyłanie ankiety, dostępnej na stronie projektu: www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

– Celem konkursu Dyrektor Finansowy Roku, organizowanego w tym roku już trzynasty raz, jest nagrodzenie tych dyrektorów, którzy w zmieniających się warunkach i dynamicznej rzeczywistości nie tylko potrafią zadbać o bezpieczeństwo finansowe firm, ale przede wszystkim wspierają liderów przedsiębiorstw w trudnych decyzjach biznesowych, kreślą wizję i podejmują właściwe decyzje w sytuacji niepewności. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich dyrektorów finansowych, a właścicieli i zarządy firm namawiamy do zgłaszania swoich dyrektorów finansowych. Jesteśmy przekonani, że nagradzanie najlepszych jest doskonałym sposobem podkreślania ogromnej roli dyrektorów finansowych we współczesnej firmie – mówi Jakub Wojnarowski, przewodniczący kapituły nagrody Dyrektor Finansowy Roku, dyrektor zarządzający ACCA Polska oraz krajami bałtyckimi.

Wyboru laureatów dokona kapituła konkursu, składająca się z niezależnych ekspertów. Nadzór audytorski nad nagrodą sprawuje Jan Letkiewicz, partner zarządzający Grant Thornton.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY