Knajp.pl i Blinkee.city razem dowiozą posiłki do klientów

fot. adobe Stock
fot. adobe Stock
Knajp.pl - założony przez polskich restauratorów portal do zamówień przez internet i Blinkee.city - polska marka skuterów i hulajnóg elektrycznych, zawiązały współpracę w celu obniżenia kosztu dostaw posiłków do klientów.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Knajp.pl powstała jako alternatywa dla pośredników w dowozie jedzenia do klientów. Wspołpraca z Blinkee.city ma zwiększyć możliwości polskiej kooperatywy. W aplikacji Blinkee.city (Blinkee) na mapie Warszawy umieszczono restauracje i punkty gastronomiczne wspierane przez Knajp.pl. Dzięki temu, każdy użytkownik apki, może bezpośrednio złożyć zamówienie w restauracji ze specjalnym rabatem i odebrać je dodatkowo korzystając z 10 minut gratis jazdy hulajnogi lub skuterem Blinkee, na odbiór zamówienia z Knajp.pl. Dodatkowo restauratorzy otrzymują elektryczne hulajnogi i skutery blinkee.city do testowania samodzielnego dostarczania posiłków.

- Odbiory osobiste i samodzielny transport zamówień do klientów przez pracowników restauracji to w obecnej sytuacji najbardziej opłacalne dla nas sposoby sprzedaży. Dlatego cieszymy się ze współpracy z blinkee.city, która klientom ułatwi odbiór zamówień, a restauracjom udostępni nowe formy transportu w korzystnych cenach - powiedział Michał Juda z knajp.pl i Youmiko Vegan Sushi. 

Jedną z największych obecnie barier dostarczania przez restauracje posiłków jest inwestycja w pojazd. Blinkee zaproponowało restauracjom bezpłatne testowanie elektrycznych urządzeń do dostaw. - Restaurator i jego ekipa może ocenić, czy warto robić to samemu. Mogą wspólnie utrzymać miejsca pracy na przykład dla obsługi kelnerskiej. Mam nadzieję, że będzie to alternatywa dla drogich dostaw gigantów - mówi Marcin Maliszewski, prezes Nlinkee.city.

- Ale wspólna akcja dostarczania z pominięciem drogich pośredników to nasz priorytet. Wspieramy się i na to wraz z knajp.pl stawiamy - dodaje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ