Kolejne zamieszanie wokół Glovo. Firma w nocy rozdawała kupony o wartości 125 złotych

Glovo
Fot. materiały prasowe
Najprawdopodobniej przez błąd firma Glovo rozdawała w nocy kupony o wartości 125 złotych do wykorzystania podczas zakupów przy użyciu aplikacji. Po kilku godzinach firma usunęła dostęp do kuponu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak wynika z doniesień internautów, kod "BLACKFRIDAY" pojawił się w okolicach północy i był dostępny do godziny 5. Dzięki niemu każdy użytkownik uzyskiwał dostęp do kuponu o wartości 125 złotych. Oferta nie była limitowana i obejmuje wszystkie usługi i zakupy, za które można zapłacić z poziomu aplikacji - np. dowozy jedzenia czy też zakupy w sieci Biedronka lub Auchan.

Zgodnie z komentarzami umieszczonymi m.in. w serwisie Pepper.pl, niektóre zamówienia z Auchan wyjechały do klientów. Inni klienci zgłaszają jednak informacje o anulowaniu zamówienia z powodu "zamknięcia sklepu". 

Źródło: forum Pepper

Źródło: forum Pepper

Według regulaminu Glovo, firma może w dowolnym momencie anulować kupon zniżkowy bez podania przyczyny.

O komentarz poprosiliśmy przedstawicieli firmy Glovo. Do momentu opublikowania tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Przypomnijmy, kilka dni temu UOKiK wszczął postępowanie w sprawie Glovo i Uber Eats. Do UOKiK docierały skargi konsumentów na nieprawidłowości przy zamawianiu jedzenia i produktów spożywczych za pomocą popularnych aplikacji. UOKiK zarzucał Glovo m.in. obciążanie klientów wyższą kwotą mimo wykorzystania rabatu, o czym klienci dowiadywali się przy płatności.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ