Jak blefować doskonale o nowych technologiach?

Fot. Adobe Stock
Fot. Adobe Stock
W kolejnym odcinku naszego poradnika podpowiadamy, jak skutecznie udawać znawcę SI, VR czy Big Data.

Blefować może każdy inteligentny człowiek, jeden lepiej, drugi gorzej. Blefowanie obliczone jest na wprowadzenie drugiej strony w onieśmielenie. W świecie pokera blef to wywoływanie wrażenia, że masz mocniejsze karty niż w rzeczywistości. W blefowaniu na każdy temat ważne jest zachowanie pokerowej twarzy, nawet jeżeli rozmawiasz o rzeczach i sprawach, na których znasz się mało (ważne, aby znać się chociaż trochę). Najlepsi w sztuce blefu potrafią sprawiać wrażenie, że ich wiedza jest ogromna. Umieją olśniewać i zamydlać oczy, nie zdradzając się nigdy ze swoją ignorancją. Na naszych oczach dokonuje się rewolucja: blefować zaczyna sztuczna inteligencja, w którą wyposażane są roboty, boty, chat-boty, budynki, samochody, a nawet zaawansowane technologicznie odkurzacze. Sztuczne inteligencje w udawaniu, że naprawdę myślą, osiągają powoli perfekcję.

W tym specjalnym wydaniu poradnika z serii „Jak blefować doskonale” podpowiadamy, jak skutecznie udawać znawcę nowych technologii. Poradnik ten przeznaczony jest – jak wszystkie dotychczasowe artykuły z tej serii – dla osób przedsiębiorczych, związanym z biznesem. Lecz może być czytany przez wszystkich, w tym również dzieci i maszyny.

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsi w blefowaniu są politycy, oni czytać nie muszą. Po dokładnym przestudiowaniu poradnika będziesz wiedział, dlaczego transformacja cyfrowa jest ważna i trudna; czym jest dług technologiczny; co to znaczy...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów

Masz już prenumeratę? Zaloguj się

Kup prenumeratę cyfrową, aby mieć dostęp
do wszystkich tekstów MyCompanyPolska.pl

Wykup dostęp

Co otrzymasz w ramach prenumeraty cyfrowej?

  • Nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu MyCompanyPolska.pl
  •   Dostęp do treści miesięcznika My Company Polska
  •   Dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika w aplikacji mobilnej (iOs, Android)
  •   Dostęp do archiwalnych treści My Company Polska

Dowiedz się więcej o subskrybcji

My Company Polska wydanie 1/2021 (64)

Więcej możesz przeczytać w 1/2021 (64) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ