InPost: Gwarantujemy dostawy przed świętami paczek nadanych do 21 grudnia

Maszyna InPostu, fot. mat. prasowe
Maszyna InPostu, fot. mat. prasowe
InPost ogłosił nietypowy program. Każdą przesyłka dostarczoną przez sprzedawcę do sieci InPost w dniu 21.12 do godz. 13.00 zostanie dostarczona przed świętami.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Grupa InPost wprowadził gwarancję dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia. Zakupy z gwarancją dostawy można zrobić nawet 21 grudnia. Wszystkie przesyłki nadane przez paczkomat zjawią się u odbiorców przed Wigilią, jeśli sprzedawca dostarczy je do sieci InPost do godziny 13.00, a w niektórych strefach nawet do 16.00, tego dnia. Finalna godzina nadania paczki (którą obejmuje gwarancja dostawy) zależy od strefy, w której znajduje się dany paczkomat. W strefie D kurier ostatni raz w ciągu dnia odbiera paczki o godz. 13.00, w strefie C o 14.00, w strefie B o 15.00, a w strefie A o godz. 16.00. To, w której strefie znajduje się paczkomat, można sprawdzić na stronie: inpost.pl/godziny-odbiorow.

– Już po raz piąty oferujemy naszym klientom gwarancję dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku postawiliśmy sobie poprzeczkę naprawdę wysoko! Dzięki jakości usług InPost każda paczka wysłana 21 grudnia, zgodnie z godzinami nadań, zostanie dostarczona jeszcze przed Wigilią! Jesteśmy świadomi, że w ostatnich dniach przed świętami wiele paczek, które trafiają do urządzeń paczkomat – to świąteczne prezenty, które muszą dotrzeć na czas. Dlatego gwarantujmy dostarczenie tych przesyłek, nawet przy zakupach zrobionych w ostatniej chwili – podkreśla Rafał Brzoska, prezes i założyciel InPost 

– Dodatkowo, klienci korzystający z sieci ponad 21 tysięcy maszyn paczkomat mają pewność, że wybrali jedną z najbardziej ekologicznych form dostawy w branży e-commerce - dodaje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ