Hotailors współpracuje z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości

Filip Błoch Filip Błoch
Dzięki programowi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości "Go to brand" firma Hotailors pojawiła się na branżowych targach w Europie, Azji oraz Stanach Zjednoczonych. Uczestnictwo zaowocowało zauważeniem przedsiębiorstwa przez największe globalne firmy m.in. przez informatycznego giganta SAP.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wsparcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i program Go to Brand, umożliwiło Hotailors obecność na:

- TechCrunch Disrupt w San Francisco
- ProcureCon EU w Barcelonie
- World Travel Market w Londynie
- SLUSH w Helsinkach
- Asia Pacific Procurement Congress w Singapurze
- Business Travel Show w Londynie

Po tych targach firma Hotailors przyspieszyła proces ekspansji i budowania marki na rynkach zagranicznych.

Obecnie podczas kryzysu, takie działania byłyby praktycznie niemożliwe. Większość firm szuka teraz sposobu na oszczędzanie i minimalizowanie kosztów. Nam udało się, dzięki współpracy z PARP, zacząć działać na rynku zagranicznym jeszcze przed pandemią koronawirusa – mówi Filip Błoch, współzałożyciel i prezes start-upu.

Hotailors zostali też zauważeni przez SAP – informatycznego giganta, który jest dostawcą oprogramowania biznesowego ERP służącego do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Jako pierwsza firma z Polski zostali zaproszeni do udziału w programie rozwojowym SAP.iO Foundry San Francisco, czyli sieci, która pomaga obiecującym start-upom integrować się z rozwiązaniami SAP, współpracować z klientami SAP i stać się częścią ekosystemu partnerów dostarczających rozwiązania dla firm, w tym międzynarodowych koncernów. Jest to ogromna szansa dla polskiego start-upu na błyskawiczną ekspansję na rynki zagraniczne, w tym USA.

Hotailors to rozwiązanie, pozwalające na obsługę podróży służbowych pracowników nieetatowych. Dzięki niemu firmy mają lepszą kontrolę nad wydatkami, mogą skutecznie zaplanować i zoptymalizować budżet na projekty z udziałem pracowników na kontraktach. To pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na organizację i zarządzanie takimi podróżami.

Krawcy hoteli

Wyobraź sobie sytuację: lecisz w delegację, ale opóźnił się lot. Albo: na wyjazd służbowy do Londynu zabierasz syna, który chce zwiedzić miasto. Wszystko możesz załatwić jednym kliknięciem dzięki polskiemu startupowi Hotailors.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY