Filip Błoch ustępuje z funkcji prezesa Worktrips. Kto będzie zarządzał spółką?

Maciej Stopierzyński i Michał Szeksztełło
Maciej Stopierzyński i Michał Szeksztełło, fot. materiały prasowe
Filip Błoch - jeden ze współzałożycieli Worktrips - ustępuje z funkcji CEO. Z tego powodu spółką zarządzać będą Michał Szeksztełło i Maciej Stopierzyński. Obaj są współzałożycielami startupu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wspólnicy spółki uznali, że nowe potrzeby firmy i wyzwania rynkowe wymagają nowego spojrzenia na rozwój WorkTrips.com. Najważniejsze kierunki rozwoju spółki to ekspansja, jak i rozwój technologii. Z tego powodu spółką zarządzać będą Michał Szeksztełło i Maciej Stopierzyński. Obaj są współzałożycielami startupu, a jednocześnie - jak czytamy w komunikacie - ich kompetencje i doświadczenie doskonale odpowiadają na zmieniające się potrzeby firmy. Dotychczasowy prezes spółki, Filip Błoch ustąpił z zajmowanego przez niego stanowiska.

Worktrips to startup, który przede wszystkim ułatwia organizację podróży służbowych - rozwiązanie daje przedsiębiorcom dostęp do kompletnej wiedzy na temat kosztów podróży służbowych, dzięki czemu łatwiej nimi zarządzać oraz kontrolować wydatki. Na początku 2023 firma ogłosiła integrację z bazą noclegową Booking.com, w planach jest również współpraca z Uberem.

WorkTrips.com – dawniej Hotailors – wykorzystało koniec pandemii i powrót podróży służbowych do błyskawicznego rozwoju. – Coraz więcej klientów docenia automatyzację i kładzie nacisk na zrównoważony rozwój. To owocuje podpisaniem nowych kontraktów – mówi Michał Szeksztełło, współzałożyciel WorkTrips.com, pelniący funkcje COO. I dodaje: – W tym roku skupiamy się również na rozwoju na nowych rynkach, przede wszystkim Stanach Zjednoczonych oraz regionie MENA, w którym nawiązaliśmy ciekawe kontakty po uczestnictwie w programie rozwojowym grupy Emirates.

– Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, nieprzerwanie dodajemy funkcjonalności do naszego systemu. Rewolucja technologiczna dzieje się na naszych oczach, a my chcemy pomóc firmom w cyfrowej transformacji obsługi podróży służbowych – podsumowuje Maciej Stopierzyński, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel WorkTrips.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ