Digital First AI nawiązuje współpracę z Semrushem. Trwają też rozmowy z funduszami [TYLKO U NAS]

Digital First AI
Digital First AI
Digital First AI - startup, który zarekomendowaliśmy do programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka - przyspiesza i łączy siły z Semrushem, aby zrewolucjonizować tworzenie strategii marketingowych z AI. – Partnerstwo pozwoli nam zaoferować klientom jeszcze większą wartość i pomóc im osiągnąć cele marketingowe szybciej i skuteczniej – mówi Rafał Tromczyński, CEO Digital First AI.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Digital First AI - startup budujący technologię Generative AI, automatyzujący działania marketingowe na szeroką skalę - podpisał umowę z amerykańską firmą Semrush, z którą połączy siły w celu zautomatyzowania tworzenia strategii marketingowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Partnerstwo wykorzysta mocne strony obu firm, aby zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe, które napędzają wzrost i zwiększają ROI. – Jesteśmy podekscytowani tą współpracą! Dzięki integracji, klienci mogą generować nowe pomysły biznesowe, tworzyć kontent i uruchamiać nowe kampanie marketingowe znacznie efektywniej, niż dotychczas – wskazuje Tromczyński. Digital First AI obsługuje obecnie ponad 3000 klientów, z czego blisko połowa pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Partnerstwo z Semrushem to możliwość dotarcia do 94 tys. potencjalnych nowych klientów, które gigant branży martech posiada w swojej bazie.

Digital First AI - regularne wzrosty

Digital First AI od 2022 roku rośnie o ok. 100 proc. miesięc do miesiąca. Obecnie startup pracuje nad kolejnymi funkcjonalnościami. – Dążymy do w pełni zautomatyzowanego procesu tworzenia codziennych aktywności w marketingu. Można powiedzieć, że wersja 1.0 platformy, która jest w developmencie to zupełnie nowe doświadczenie, dzięki któremu w ogóle nie musisz znać się na marketingu, aby skutecznie prowadzić działania w tym obszarze – podsumowuje CEO Digital First AI.

Ponadto przedstawiciele spółki prowadzą rozmowy z funduszami z kilku krajów – potencjalne inwestycja pomoże utrzymać tempo rozwoju na rynkach zagranicznych (USA, UAE, Australia, Europa) oraz zwiększyć dynamikę sprzedaży.

Digital First AI to startup, który zarekomendowaliśmy do programu mentoringowego dla startupów InCredibles. Więcej przeczytasz TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ