Digital Finance Award dla Małopolskiego Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
Poznaliśmy kolejnych laureatów wyróżnienia Digital Finance Award, honorującego firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań. Otrzymały je Małopolskie Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzesz

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Poznaliśmy kolejnych laureatów wyróżnienia Digital Finance Award, honorującego firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań. Otrzymały je Małopolskie Centrum Biotechniki oraz ZWSE Rzeszów.

Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z siedzibą w Krasnem w województwie podkarpackim jest kontynuatorem 60-letniej tradycji Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt, świadczącym usługi rozrodu zwierząt gospodarskich. Wdrożony w firmie system workflow oraz wysoki stopień zaawansowania wdrożonego systemu ERP wraz z BI przyczyniły się do rozwoju firmy, umożliwiając jej mobilną obsługę i realizację procesów. Firma ZWSE Rzeszów Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi w zakresie budownictwa elektroenergetycznego. Oferuje kompleksową realizację inwestycji energetycznych od spraw formalno-prawnych i prac projektowych, po budowę, modernizację, remonty i badania pomontażowe obiektów infrastruktury przesyłowej. Wdrożony w ZWSE Rzeszów zaawansowany system workflow połączony z ERP i systemem obsługi projektów w znacznym stopniu usprawnił proces obiegu dokumentów oraz raportowanie i komunikację pomiędzy zespołami.

Wyróżnienie Digital Finance Award jest inicjatywą ACCA, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes we współpracy z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Beneficjanci wyróżnienia są wybierani na podstawie zgłoszeń w formie ankiety przez niezależne jury pod przewodnictwem Bartosza Radziszewskiego, współzarządzającego Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Organizatorzy przewidują uhonorowanie wyróżniających się firm w trakcie każdego z pięciu, tegorocznych kongresów dyrektorów finansowych.

Wyróżnienie Digital Finance Award przyznano już w trakcie Kongresu Dyrektorów Finansowych w Gdańsku. Wówczas wyróżnienia otrzymały: producent mebli tapicerowanych Ariadna SA oraz producent systemów elektrycznych i oświetlenia dla domów, budynków komercyjnych i przemysłu Ensto Pol Sp. z o.o.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY