Co sprzedawać w internecie - sprawdzone produkty w e-commerce

Co sprzedawać w internecie?
Co sprzedawać w internecie?
Co sprzedawać w internecie? Najlepiej maseczki w płacie, lakier do paznokci, czy też różnego typu akcesoria do ćwiczeń.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wielu przedsiębiorców stawia obecnie na e-commerce. Niektórzy od samego początku wiedzą, czym zamierzają się zająć. Ale są też tacy, których bardziej pociąga sama idea sprzedawania i rozwijania sklepu. A produkt, jaki będą sprzedawać? To ma znaczenie drugorzędne – liczy się tylko to, aby było na niego zainteresowanie ze strony klientów. 

Platforma Shopify.com, jedna z największych firm oferujących narzędzia do tworzenia sklepów online, działa już w ponad 170 krajach. Z usług Shopify korzysta już ponad 1 mln firm na całym świecie, więc warto zapoznać się z wynikami analiz przeprowadzonych przez jej specjalistów. 

Aby pomóc przedsiębiorcom w podjęciu wyboru o tym, co sprzedawać w internecie, Shopify przygotowało zestawienie top 10 najpopularniejszych produktów.

Co sprzedawać w internecie: od maseczek do puzzli

Obecnie wiele osób spędza mnóstwo czasu w domu. Wiadomo: pandemia Covid-19 nie zachęca do wychodzenia, podobnie zresztą jak minusowe temperatury. To przekłada się bezpośrednio na branżę e-commerce. Produkty, które cieszą się aktualnie powodzeniem to:

Co sprzedawać w internecie: maseczki na pierwszym miejscu! 

Modny produkt do sprzedaży online to maseczki w płacie, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem - zwłaszcza wśród kobiet. Według danych, jakimi dysponuje Shopify, maseczki w płacie wyszukiwane są średnio 30 tys. razy miesięcznie przez potencjalnych klientów. Do tej listy musimy dodać też maseczki antywirusowe (135 tys. wyszukiwań/mc w Polsce), maseczki wielorazowe (90 500/mc), maseczki z filtrem (49 500/mc), jak również maseczki ochronne na twarz (12 100/mc). 

Zdecydowanie warto dziś otworzyć sklep internetowy, które zajmuje się szeroko pojętymi maseczkami. 

A co zajmuje pozostałe miejsca?

2. Lakiery do paznokci
3. Gumy i taśmy do ćwiczeń
4. Butelki na wodę wielokrotnego użytku
5. Koce
6. Maty do jogi i pilatesu
7. Puzzle 
8. Meble do kuchni i jadalni
9. Dywany
10. Gry planszowe

Właśnie tego typu przedmioty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w sieci. Zdecydowanie zwiększymy swoje szanse na sukces biznesowy, jeśli będziemy nimi handlować. 

A jeśli tego typu biznes z jakiegoś powodu nas nie przekonuje, mamy jeszcze artykuł pt. Pomysł na biznes, zawierający 25 oryginalnych i świetnych pomysłów. Na pewno znajdziecie tam ciekawe inspiracje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ