Akcesoria dla graczy

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
Biznes związany z grami komputerowymi to nie tylko same produkcje. To również cały osprzęt, który w dobie mediów społecznościowych i rosnącej popularności streamerów (czyli osób, które transmitują swoją grę), staje się niezbędny dla każdego gracza-amatora

Biznes związany z grami komputerowymi to nie tylko same produkcje. To również cały osprzęt, który w dobie mediów społecznościowych i rosnącej popularności streamerów (czyli osób, które transmitują swoją grę), staje się niezbędny dla każdego gracza-amatora.

Fotel gamingowy

 

Najtańsze modele kosztują mniej niż 200 zł (w praktyce to fotele biurowe z gamingowymi wstawkami). Dziś najbardziej popularne to produkty z linii Diablo Chairs X-One, które kosztują ok. 600 zł (mają m.in. specjalne podłokietniki). Bardziej wymagający mogą skusić się na AKRACING Player Gaming Chair (ok. 1500 zł) – wyróżniający się np. funkcją bujania.

Myszka i klawiatura

Logitech G502 Proteus Spectrum RGB wyróżnia się unikalnym designem i kosztuje ok. 250 zł. Tańszy i równie dobry technicznie jest SteelSeries Rival 110 Black za 110 zł. Dobre klawiatury to m.in. HyperX Alloy FPS RGB Kailh Silver Speed (prawie 350 zł), nieco tańsza (ok. 200 zł) RGB HyperX Alloy Core RGB czy ekonomiczna Genesis Rhod 410 (ok.100 zł).

Słuchawki

Dobre słuchawki mogą dać przewagę nad innymi graczami, bo np. dzięki posiadaniu urządzenia z dobrym dźwiękiem przestrzennym będziemy w stanie usłyszeć, z którego kierunku zmierza do nas przeciwnik. Topowym wyborem (za ok. 800 zł) jest Sennheiser GSP 600 czy Audeze Mobius (1600 zł). Za ok. 200...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów

Masz już prenumeratę? Zaloguj się

Kup prenumeratę cyfrową, aby mieć dostęp
do wszystkich tekstów MyCompanyPolska.pl

Wykup dostęp

Co otrzymasz w ramach prenumeraty cyfrowej?

  • Nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu MyCompanyPolska.pl
  •   Dostęp do treści miesięcznika My Company Polska
  •   Dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika w aplikacji mobilnej (iOs, Android)
  •   Dostęp do archiwalnych treści My Company Polska

Dowiedz się więcej o subskrybcji

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY