Nominowani w XXI Konkursie EY Przedsiębiorca Roku. Mindgram
Twórcy MINDGRAM nominowani w Konkursie EY Przedsiębiorca roku. / Fot. mat. pras. EY.Konkurs Przedsiębiorca Roku, organizowany przez EY, promuje wybitnych polskich przedsiębiorców i przedsiębiorczynie. Lauret/laureatka, wybrany/a przez jury składające się z poprzednich zwycięzców Konkursu, będzie reprezentować Polskę na globalnym finale w Monte Carlo. EY docenia zarówno młode biznesy, jak i doświadczone firmy. Nominacja jest uznaniem za determinację i lata pracy, które przyczyniają się do zwiększania innowacyjności polskiej gospodarki.
Nominowani w konkursie Przedsiębiorca Roku EY
MAŁGORZATA OHME, ADAM PLONA, JAKUB ZIELIŃSKI. MINDGRAM.
Aplikacja pomoże zadbać o dobrostan psychiczny użytkowników
Mindrgram wprowadza przełom w obszarze zdrowia psychicznego, wykorzystując technologię do demokratyzacji opieki psychologicznej. Jego założyciele Małgorzata Ohme, Adam Plona i Jakub Zieliński redefiniują podejście do wellbeing'u, oferując wsparcie holistyczne.
Trójka przedsiębiorców tworzących zespół Mindgram, startup, który powstał w 2019 r., wnosi świeżą energię na rynek rozwiązań medycznych w epoce narastającego kryzysu zdrowia psychicznego. Założycielami Mindgram są Małgorzata Ohme, Adam Plona oraz Jakub Zieliński. Misją przedsiębiorców jest demokratyzacja i destygmatyzacja dostępu do opieki psychicznej poprzez użycie nowoczesnej technologii i nauki.
- Nasza aplikacja pozwala rozwiązywać problemy związane z wypaleniem zawodowym, depresją, zaburzeniami snu, nastroju czy odżywiania. Mindgram oferuje platformę, która jest holistyczna, anonimowa i bezpłatna dla pracownika. To całe spektrum wsparcia w dochodzeniu do wellbeingu nie tylko pod względem psychologicznym, ale także społecznym – mówi Jakub Zieliński, , seryjny przedsiębiorca z ponad 20 letnim stażem w branży zdrowia cyfrowego, twórca MedOnet czy abcZdrowie, największych marek zdrowotnych w Polsce, z których co miesiąc korzysta jedna trzecia Polaków.
Firma prowadzi działalność w Polsce i Hiszpanii oraz planuje wejście na rynki krajów unijnych oraz Ameryki Południowej. Z jej usług korzysta już 150 firm i ponad 200 tys. pracowników wraz z rodzinami.
Psychoterapia ratunkiem dla tysięcy ludzi
– O unikalności aplikacji świadczy czas średniej odpowiedzi na prośbę o pomoc – jest to godzina. Pomagamy w utrzymaniu wellbeingu w zakresie finansów, aktywności fizycznej i diety, ale też relacji społecznych z partnerem, rodziną czy współpracownikami – relacjonuje Adam Plona, menadżer i współtwórca takich serwisów jak m.in. Wirtualna Polska czy naTemat.
Dzięki Mindgram pracownicy mogą korzystać z warsztatów na żywo, kursów psychologicznych, sesji treningowych, medytacji, czatu z ekspertami oraz wideo-konsultacji z terapeutami. Przedsiębiorcy integrują największe, działające w Polsce platformy, oferując klientom dostęp do szerokiej gamy ekspertów i psychoterapeutów.
- Jesteśmy bardzo wdzięczni i wzruszeni nominacją w konkursie Przedsiębiorca Roku EY. To pokazuje, że w biznesie jest miejsce na otoczenie opieką pracowników, zadbanie o ich dobrostan – mówi Małgorzata Ohme, znana dziennikarka i ceniona psycholożka.
Jak zaznacza współzałożycielka Mindgram psychoterapia, rozumiana jako kontakt człowieka z człowiekiem może poprawiać życie setkom tysięcy ludzi, dzięki zwiększeniu dostępności usług psychologów i innych ekspertów. Mindgram pozwala docierać z pomocą do jeszcze większej liczby osób.
Jak założyciele MINDGRAM zareagowali na wyróżnienie? Sprawdź krótki wywiad z przedsiębiorcami:
Zostań Przedsiębiorcą Roku EY! [GRA]
Rozwijasz biznes i odnosisz coraz większe sukcesy? Chcesz pójść w ślady takich przedsiębiorców jak Paweł Jarski czy Rafał Brzoska? Sprawdź czy masz zadatki na Przedsiębiorcę Roku EY w naszej specjalnej grze paragrafowej!
Przedsiębiorca Roku 2023. Jak dołączyć do najlepszych
Brzoska, Jarski czy Klaja. Liderzy biznesu dziś, w ostatnich latach zostali uhonorowani tytułem „Przedsiębiorca Roku EY”. Do tego grona coraz częściej dołączają też młodzi, innowacyjni przedsiębiorcy.