Wynajem sprzętu w Media Expert. Ruszyła nowa usługa

Media Expert
Sklep Media Expert, fot. Shutterstock
Media Expert wprowadziła do swoich elektromarketów nową usługę. To wynajem sprzętu organizowany przez firmę Gleevery.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Gleevery specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań w obszarze współdzielenia produktów. Obecnie swoje usługi będzie oferowała poprzez sieć elektromarketów Media Expert.

Wynajem sprzętu w Media Expert. Jak działa

Procedura wynajmu w ramach usługi jest maksymalnie uproszczona, a decyzja o możliwości skorzystania z niej trwa dwie sekundy.

- Uruchomienie dodatkowej usługi wynajmu sprzętu to element realizacji strategii ułatwiania dostępu do nowoczesnej technologii i produktów renomowanych marek klientom elektromarketów Media Expert w całej Polsce - podaje firma.

Opcja wypożyczenia komputera, tabletu, ekspresu do kawy czy kamery do zdjęć podwodnych szczególnie polecana jest tym konsumentom, którzy chcą wygodnie i w atrakcyjnej cenie korzystać z tego typu urządzeń bez ubiegania się o zewnętrzne źródła finansowania. Zaletą tej propozycji są także elastyczne warunki czasu użytkowania przedmiotu, bowiem sprzęt możemy wypożyczyć na okres od 1 do 24 miesięcy, a następnie zwrócić bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów jego wykupienia.

Umowę, będącą jedocześnie regulaminem Klient może sporządzić skanując kod QR znajdujący się przy produkcie dostępnym w ramach usługi. W następnej kolejności należy podać podstawowe dane osobowe,  pesel oraz serię i numer dowodu osobistego. Decyzję o wynajmie otrzymuje się w niecałe dwie sekundy. Procedurę można uruchomić również dla produktów, które wybraliśmy przez sklep internetowy mediaexpert.pl z opcją płatności podczas odbioru we wskazanym przez siebie  elektromarkecie, a o zamiarze skorzystania z usługi wynajmu poinformować obsługującego nas sprzedawcę. 

Przeczytaj także: Oto najlepsze sieci elektromarketów

Rozszerzenie oferty sklepów

- Konsekwentnie szukamy możliwości na rozszerzenie dostępności naszej oferty dla klientów i tworzenie bardziej spersonalizowanych rozwiązań. Dodatkowe systemy rozliczania transakcji pozwalają nam dotrzeć do zróżnicowanej grupy konsumentów. Formuła wynajmu, oferowana dzięki współpracy z Gleevery, z pewnością stanowić będzie dla części kupujących atrakcyjną formę alternatywnego i wygodnego finansowania wymarzonych zakupów. W dodatku w maksymalnie uproszczonej procedurze i z niemal natychmiastową decyzją o zgodzie na wynajem – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

- Gleevery to innowacyjny, polski startup działający w coraz popularniejszym dziś obszarze ekonomii współdzielenia. Dzięki współpracy z Media Expert znacząco wzmacniamy - do aż 13 kategorii - katalog produktów dostępnych w ramach naszej usługi o urządzenia z segmentu technologii, sportu, urody i zdrowia. O wysoką jakość obsługi klientów w ramach tego rozwiązania zadbają przeszkoleni pracownicy elektromarketów Media Expert – mówi Jakub Buga z Gleevery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ