Uber wprowadza płatność BLIK-iem

Uber wprowadza płatnośćBLIKIem
Uber wprowadza płatnośćBLIKIem, fot. Shutterstock
Uber uruchomił nową metodę płatności. Chodzi o płatności BLIK. Z okazji wprowadzenia tej metody na użytkowników czeka specjalna oferta.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Uber, jedna z największych platform do zamawiania przejazdów Polsce, umożliwił swoim użytkownikom płatności BLIKIEM. Dzięki temu korzystanie z usług stało się jeszcze wygodniejsze. Z okazji rozpoczęcia współpracy z BLIKIEM zaplanowano także specjalną promocję. Nowi użytkownicy aplikacji Uber otrzymają promocję -99 proc. na 3 pierwsze przejazdy opłacone BLIKIEM.  

Uber i BLIK. Nowa metoda płatności

– W działaniach, które podejmujemy na co dzień, koncentrujemy się przede wszystkim na zwiększaniu komfortu podróżujących i dostarczaniu im wielu możliwości wyboru, także w zakresie dostępnych metod płatności. BLIK, który z roku na rok notuje wzrosty popularności, doskonale uzupełnia dostępne w naszej aplikacji formy rozliczeń za przejazdy. – mówi Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający Uber Poland.

Jak zapłacić BLIKIEM w Uberze?

Aby skorzystać z tej formy, płatności należy wejść w menu, klikając w lewy górny róg i przejść do zakładki „Płatności i Promocje”. Następnie wystarczy wybrać BLIKA jako preferowaną metodę płatności za przejazdy.

– Liczba użytkowników BLIKA wciąż rośnie. Regularnie korzysta z niego ponad 11,3 mln użytkowników. Dlatego jesteśmy przekonani, że udostępnienie tej formy płatności w aplikacji Uber ucieszy osoby, które zamawiają za jej pośrednictwem przejazdy, a także zachęci kolejne do skorzystania z tej formy transportu. To ważna współpraca, która z pewnością przyczyni się do dalszego popularyzowania naszego rozwiązania – mówi Magdalena Kubisa z BLIKA.

Z okazji uruchomienia BLIKA w aplikacji, Uber oferuje specjalne promocje na przejazdy dla nowych użytkowników. Każda osoba, która zainstaluje i skorzysta z aplikacji, otrzyma 99 proc. zniżki na 3 pierwsze przejazdy opłacone BLIKIEM. Maksymalna wysokość jednorazowej promocji to 20 złotych. Z oferty będzie można skorzystać od 22.09 do 20.10.

ZOBACZ RÓWNIEŻ