Robert Lewandowski ambasadorem marki 4F. Powstanie specjalna kolekcja

Robert Lewandowski ambasadorem marki 4F. Powstanie specjalna kolekcja
"To jest ten moment" - informuje 4F i przedstawia Lewandowskiego jako ambasadora marki. Współpraca ma charakter długofalowy i zakłada m.in. stworzenie kolekcji nie tylko do aktywności sportowej.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Współpraca 4F z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski zaawocuje nie tylko wspólną kolekcją - Lewandowski wystąpi również w kampaniach wizerunkowych promujących zdrowy styl życia i zachęcających do aktywności fizycznej. - Z 4F łączą nas wspólne cele oraz wartości, które budują drużynę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej - mówi piłkarz Bayernu Monachium.

Pierwsza kolekcja sygnowana nazwiskiem Lewandowskiego pojawi się w marcu - już teraz można zapisać się do newslettera, którzy przypomni o premierze. Warto zaznaczyć, że kontrakt z 4F nie obejmuje obuwia, więc Lewy nadal będzie grał w butach produkowanych przez Pumę.

Najlepszy piłkarza świata minionego roku dołączył do licznego grona utytułowanych ambasadorów 4F. Z polską marką są związani również m.in. Wilfredo Leon, Łukasz Kubot oraz Anna Lewandowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ