RaihmCoin z kolejną dywidendą. Projekt polskiego przedsiębiorcy dał zarobić ponad 11 proc.

Rahim Blak
Rahim Blak
W 2022 roku Rahim Blak wypłaci jż 4-tą i najwyższą w historii dywidendę, która wynosi 11.15 proc. stopy zwrotu od wartości, za którą RahimCoin był sprzedawany w pierwszej emisji od 2018 roku.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

RaihmCoin to personalny token (Cyfrowe aktywo oparte na technologii blockchain), który odzwierciedla udział w... "seryjnym przedsiębiorcy". Wszystkich tokenów RahimCoin jest skończona ilość :21 mln. Każdy udział daje dywidendę z zysków, które Rahim Blak osiąga dzięki wszystkim projektom i firmom, który prowadzi.

RahimCoin i Rahim Blak

Rahim Blak to seryjny przedsiębiorca. Współtworzy i prowadzi już prawie 20 firm, działając głównie w 3-ech sektorach:

1. E-commerce i sztuczna inteligencja: Tu rozwija się edrone, największa firma w portfelu Rahima Blaka. Edrone dostarcza system CRM oparty na sztucznej inteligencji dla sklepów internetowych. Z platformy korzysta prawie 3000 klientów biznesowych w 25 krajach na świecie. W firmie pracuje prawie 300 stałych pracowników i ponad 100 partnerów zewnętrznych. Częścią platformy jest AVA - asystent głosowy do zakupów e-commerce, oparty na technologii uczenia głosowego. W firmie edrone Rahim Blak pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

2. Odnawialne Źródła Energii: Tu rozwija się firma Copernic, która do 2030 roku chce zbudować 1000 farm słonecznych, a także 10 000 stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Copernic Design Studio pomimo inwestycji ma rentowną jednostkę: Copernic Design Studio, zajmującą się projektowaniem farm słonecznych i wiatrowych, nie tylko dla własnych spółek celowych, ale także klientów zewnętrznych. W grupie działa także Copernic GO zajmująca się elektromobilnością, oraz Copernic PPA zajmująca się sprzedażą energii. Rahim Blak kontroluje w grupie Copernic 100 proc. udziałów.

3. Technologia blockchain: Tu Rahim Blak rozwija 2 projekty: Mosaico i Sapiency. W 3. projekcie Kanga Exchange, jest udziałowcem i doradcą. Sapiency to platforma do tokenizacji influencerów, która wyrosła na koncepcji personalnego tokena RahimCoin. W platformie Mosaico tokenizowane są projekty i firmy w formacie zdecentralizowanych spółek DAO. Dzięki platformie Mosaico, wiele tokenizowanych projektów, takich jak Lasy Tlenowe, Toscanizzazione, Motorizzazione, Satilec angażuje Rahima Blaka w swoje firmy kapitałowo, doradczo i inwestycyjnie, dzięki czemu portfel spółek Rahima Blaka powiększa się o kolejne firmy. W firmach Sapiency i Mosaico Rahim Blak kontroluje po 85 proc. udziałów.

Przeczytaj więcej: Tokenowa rewolucja. Czy polskie startupy jej nie prześpią?

Dywidenda od RahimCoinów

Wypłata dywidendy nastąpiła dziś, 17 czerwca,. Od 9 czerwca trwa nowa emisja tokenów RahimCoin, po której token personalny RC zyska wiele nowych funkcji.

- Przygotowaliśmy dla was dużo więcej, niż tylko wypłatę tokendy. Przedstawiam wam także nową odsłonę RahimCoin 3.0, która da wam wiele nowych możliwości, m.in. głosowania nad moimi kluczowymi decyzjami biznesowymi, codziennego naliczania tokendy, dostęp do najlepszych ofert już na etapie "private sale" projektów z którymi jestem powiązany kapitałowo, w końcu dzięki rozwojowi platformy mosaico będziemy mogli wypłacać Wam dywidendy (POS TRC) i organizować głosowania w sposób systemowy (POS GRC), dzięki rozwojowi aplikacji Sapiency, RC zyska nowe funkcje użytkowe, m.in. dostęp do mojej stokenizowanej twórczości w formacie NFT, a dzięki giełdzie Kanga Exchange RahimCoin będzie nadal notowany na rynku wtórnym, gdzie bez mojej specjalnej spekulacji i animacji, RC broni ceny, bo opiera się na wartości fundamentalnej- czyli ciężkiej pracy przedsiębiorcy nad zwiększeniem przychodów wszystkich spółek, których wartość osiąga już ok. 0,5 mld złotych - mówi Blak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY