Przyspiesz swój biznes z nowym podcastem dla przedsiębiorców

Podcast dla przedsiębiorców "Przyspiesz biznes"
Podcast dla przedsiębiorców "Przyspiesz biznes"
Rozwiązywanie codziennych problemów polskich przedsiębiorców oraz jasne i klarowne tłumaczenie biznesowych zawiłości. Taki cel przyświeca nowemu podcastowi „Przyspiesz biznes”, który właśnie premierowo ukazał się we wszystkich najważniejszych portalach streamingowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Podcast „Przyspiesz biznes” to audycja która naświetla problemy i wyzwania przedsiębiorców Kamil Nowak pyta ekspertów o to, co ważne w procesie rozwoju firmy i prowadzenia jej finansów. Faktury, rekrutacja, pozyskiwanie klientów, podatki, układanie procesów - to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas rozmów z gośćmi.

- Rynek podcastów biznesowych w Polsce szybko się rozwija. Wciąż widzimy jednak miejsce dla takiego podcastu-poradnika dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw - wskazuje prowadzący Kamil Nowak i dodaje - Chcemy się stać naturalnym wyborem właścicieli biznesów, którzy znajdują tu odpowiedzi na swoje pytania lub dają się zaskakiwać przyziemnymi tematami, ale pokazanymi całkiem z innej perspektywy.

W dobie podcastów branżowych lub tych promujących stricte sylwetki przedsiębiorców, „Przyspiesz biznes” może być dobrą alternatywą oferując odpowiedzi na trapiące zagadnienia w ciągu 30-minutowych rozmów. Pierwsze odcinki - dotyczące sytuacji makroekonomicznej i ubezpieczeń dla firm - są już dostępne.

Sprawdź też: Ranking TOP 10 podcastów

Partnerem podcastu „Przyspiesz biznes” jest Apfino. To platforma dla przedsiębiorców, dzięki której łatwo można skrócić oczekiwanie na zapłatę faktury, odzyskać pieniądze i sprawdzić wiarygodność kontrahenta. Apfino oferuje dostęp do wielu firmowych rachunków w jednym miejscu, wystawianie faktur, a kolejne udogodnienia są już w drodze.

- Staramy się upraszczać przedsiębiorcom pracę poprzez pełną automatyzację procesów, na które zwykle tracili oni sporo czasu. Pracując każdego dnia z właścicielami firm wiemy dobrze jakie są ich potrzeby i w których obszarach chcieliby się rozwijać. Stąd pomysł na stworzenie i patronat nad „Przyspiesz biznes”. To swego rodzaju nasz wkład w rozwój przedsiębiorczości w Polsce - tłumaczy Łukasz Rozlach, wiceprezes Apfino.

Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień na platformach Spotify, Google Podcast, Apple Podcast czy Empik Go. Zapis wideo rozmowy znajdzie się natomiast w serwisie YouTube.

ZOBACZ RÓWNIEŻ