Czas na listę najlepszych startupów! Nowy numer My Company Polska

Czas na listę najlepszych startupów! Nowy numer My Company Polska
1 września ruszamy z nowym numerem miesięcznika My Company Polska. Tematem przewodnim jest nasz unikalny ranking 25 najlepszych startupów. Tym razem rozszerzamy go o zestawienie "Rookies of the Year". Kto został naszym "Michaelem Jordanem"?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

25 najlepszych startupów to nasze cykliczne zestawienie firm, które zabłysnęły w ciągu ostatnich 12 miesięcy na naszej scenie startupowej. W numerze publikujemy nie tylko ranking z opisem, ale także wywiady z najciekawszymi firmami. 

Obok głównego zestawienia po raz pierwszy przedstawiamy ranking "Rookies of the Year". Zebraliśmy 10 najbardziej obiecujących startupów, które zabłysnęły w ciągu ostatniego roku. Kto znalazł się na tej liście? Sprawdzicie to w nowym numerze My Company i w wydaniu internetowym. Opublikujemy także nazwę startupu, który dzięki nam dołączy do programu Incredibles. Trzymamy kciuki!

W numerze piszemy także o bardziej "offline`owych" firmach z sektora MSP. Opisujemy historię krajowego potentanta w... produkcji trufli, a także rozmawiamy z Januarym Ciszewskim o jego niedawnym wyjściu z inwestycji w Columbusa. Co zrobi z zarobionymi 139 mln złotych?

Na czytelników czekają także raporty specjalne. Przedstawiamy sylwetki kobiet świata finansów, a także o employer brandingu w stylu spółek skarbu państwa. O tym, jak "poławiają perły" mówi m.in. szefowa Działu Pozyskania Talentów w BGK. Opisujemy szerzej obecne trendy jeśli chodzi o finansowanie działalności przedsiębiorstw oraz piszemy o rewolucji w polskiej energetyce (w tym opisujemy najbardziej perspektywiczny projekt związany ze stworzeniem pierwszej elektrowni atomowej od KGHM i rozmawiamy z Kamilem Sankowskim z Polenergii, twórcą startupu Edison Energia). Kontynuujemy także nasz cykl "bezpieczna firma". 

W części narzędziowej piszemy o pięciu najczęściej popełnianych błędów komunikacyjnych szefów czy o urlopie nielimitowanym. W "fajrancie" zaś o przyczynach sukcesu lombardów oraz czego startupowcy mogą nauczyć się od Roberta Lewandowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ