Najlepsze seriale o biznesie

The Office serial
The Office to jeden z najsłynniejszych seriali w historii telewizja. Pracownicy firmy papierniczej Dunder Mifflin podbili serca widzów na całym świecie, a Steve Carrell stworzył najlepszą kreację w swojej karierze
Przedsiębiorcy to główni bohaterowie coraz większej liczby produkcji telewizyjnych. W wielu z nich oglądamy biznes od tej najbardziej brutalnej strony, jednak są również takie, gdzie życie biurowe ukazane jest w krzywym zwierciadle. Oto najlepsze seriale o biznesie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

//Dowiedz się więcej klikając na zdjęcia powyżej//

Najlepsze seriale o biznesie - The Office US

The Office to jeden z najsłynniejszych seriali w historii telewizja. Pracownicy firmy papierniczej Dunder Mifflin podbili serca widzów na całym świecie, a Steve Carrell stworzył najlepszą kreację w swojej karierze.

Najlepsze seriale o biznesie - Dolina Krzemowa

Serial komediowy HBO opowiadający o mieszkańcach Doliny Krzemowej - specjalistach od nowych technologii. Sitcom pokazuje, że największym wyzwaniem nie jest wejście na szczyt, ale utrzymanie się na nim.

Najlepsze seriale o biznesie - McMiliony

Serial dokumentalny przedstawiający historię byłego policjanta, który przez ponad 10 lat czuwał nad prawidłowością organizowanej przez sieć McDonald’s loterii Monopoly, z której potajemnie wykradł miliony dolarów.

Najlepsze seriale o biznesie - Billions

Serial z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę.

Najlepsze seriale o biznesie - Imperium

Serial opowiadający o biznesie muzycznym. Produkcja skupia się na hip-hopowym potentacie i imperium, jakie stworzył. Dodatkowym plusem jest świetna ścieżka dźwiękowa.

TOP 10 - najlepsze filmy o biznesie

Zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem najlepszych filmów o biznesie. Można znaleźć go TUTAJ.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY